Xiaomi Mi Max z wyświetlaczem o przekątnej 6,4-cala ciekawostki Xiaomi Mi Max, Xiaomi, specyfikacja Xiaomi Mi Max  W ostatniej ankiecie Xiaomi pozwoliło fanom wybrać nazwę ich kolejnego mobilnego produktu. Xiaomi Mi Max, bo tak ma się nazywać phablet Chińczyków zostanie wyposażony w ogromny wyświetlacz (6,4?). XIAOMI.onetech.pl  1300x700

Xiaomi Mi Max z wyświetlaczem o przekątnej 6,4-cala

W ostatniej ankiecie Xiaomi pozwoliło fanom wybrać nazwę ich kolejnego mobilnego produktu. Xiaomi Mi Max, bo tak ma się nazywać phablet Chińczyków zostanie wyposażony w ogromny wyświetlacz (6,4?).

Pojawiły się już nawet zdjęcia przedstawiające panel dotykowy dla tego modelu i wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z niezłym kolosem. Ciężko będzie mi nadal nazywać go smartfonem, ponieważ rozmiarami bliżej mu do tabletu.


Ważne, że ramki okalające wyświetlacz po bokach będą bardzo cienkie, poza nimi łatwo dostrzec przyciski pojemnościowe i miejsca na standardowy zestaw czujników, przedni aparat i głośnik do prowadzenia rozmów nad wyświetlaczem. Warto nadmienić, że sprzęt nie zostanie wyposażony w czytnik biometryczny w postaci przycisku pod ekranem, ale pojawi się on na plecach urządzenia.

Wydaje mi się, że będzie go napędzał Snapdragon 820, ale nadal nie wiemy na jaką rozdzielczość ekranu o przekątnej 6,4″ zdecydują się Chińczycy. Nawet nie wiadomo kiedy sprzęt zadebiutuje, ale jedno ze źródeł podaje przyszły miesiąc.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry