Xiaomi Mi Max zaprezentowany razem z MIUI 8 ciekawostki Xiaomi Mi Max, Xiaomi, MIUI 8, mimax  Xiaomi wreszcie zaprezentowało Mi Max ? swojego nowego fableta, ale to nie wszystko, co mogli zobaczyć fani. Razem z nim zadebiutowała najnowsza wersja MIUI, oznaczona numerem 8. miMax

Xiaomi Mi Max zaprezentowany razem z MIUI 8

Xiaomi wreszcie zaprezentowało Mi Max ? swojego nowego fableta, ale to nie wszystko, co mogli zobaczyć fani. Razem z nim zadebiutowała najnowsza wersja MIUI, oznaczona numerem 8.

Mi Max

Sprzęt wyposażono w wyświetlacz Full HD o przekątnej 6,44 – cala, układ scalony Snapdragon 650/652 (w zależności od wersji) i baterię o pojemności 4850mAh. Niewymienne (oficjalnie) ogniwo powinno pozwolić na cały dzień nieprzerwanej pracy z najnowszym urządzeniem mobilnym Chińczyków.

Xiaomi Mi Max zaprezentowany razem z MIUI 8 ciekawostki Xiaomi Mi Max, Xiaomi, MIUI 8, mimax  Xiaomi wreszcie zaprezentowało Mi Max ? swojego nowego fableta, ale to nie wszystko, co mogli zobaczyć fani. Razem z nim zadebiutowała najnowsza wersja MIUI, oznaczona numerem 8. Mi Max

Zdjęcia wykonamy 16MPix aparatem głównym, a miłośnicy autoportretów i wideo rozmów muszą się zadowolić 5MPix aparatem (szerokokątnym) z przodu, oprócz tego postanowiono po raz kolejny zastosować diodę podczerwieni, pozwalającą Mi Max sterować innymi urządzeniami w domu użytkownika. Układ scalony wspomogą 3 lub 4GB pamięci operacyjnej (w zależności od wersji), a użytkownik dostanie do dyspozycji 32,64 lub 128GB na dane z możliwością ich rozszerzenia, dzięki karcie microSD. Warto nadmienić, że Max ma również czytnik linii papilarnych umieszczony z tyłu, co przywodzi na myśl Redmi Note 3.

Ceny poszczególnych wariantów wyglądają następująco:

  • 3GB RAM/32GB ROM i Snapdragon 650 – 1499 Yuanów (892 zł bez podatku/cła)
  • 3GB RAM/64GB ROM i Snapdragon 652 – 1699 Yuanów (1011 zł bez podatku/cła)
  • 4GB RAM/128GB ROM i Snapdragon 652 – 1999 Yuanów (1100 zł bez podatku/cła)

Mi Max będzie dostępny w trzech wariantach kolorystycznych (srebrnym, złotym i szarym), a jego sprzedaż rozpocznie się 17 maja bieżącego roku.

Xiaomi Mi Max zaprezentowany razem z MIUI 8 ciekawostki Xiaomi Mi Max, Xiaomi, MIUI 8, mimax  Xiaomi wreszcie zaprezentowało Mi Max ? swojego nowego fableta, ale to nie wszystko, co mogli zobaczyć fani. Razem z nim zadebiutowała najnowsza wersja MIUI, oznaczona numerem 8. Mi Max colors

MIUI 8

Razem z Mi Max, Xiaomi w końcu zaprezentowało najnowszą odsłonę MIUI (8), a hasłem przewodnim systemu operacyjnego jest ?Kolor”. Inżynierzy wprowadzili wiele zmian do systemu i zmienili też jego walory estetyczne.

 

Xiaomi Mi Max zaprezentowany razem z MIUI 8 ciekawostki Xiaomi Mi Max, Xiaomi, MIUI 8, mimax  Xiaomi wreszcie zaprezentowało Mi Max ? swojego nowego fableta, ale to nie wszystko, co mogli zobaczyć fani. Razem z nim zadebiutowała najnowsza wersja MIUI, oznaczona numerem 8. 2016510142912822 Xiaomi Mi Max zaprezentowany razem z MIUI 8 ciekawostki Xiaomi Mi Max, Xiaomi, MIUI 8, mimax  Xiaomi wreszcie zaprezentowało Mi Max ? swojego nowego fableta, ale to nie wszystko, co mogli zobaczyć fani. Razem z nim zadebiutowała najnowsza wersja MIUI, oznaczona numerem 8. 2016510141829267

Po wykonaniu aktualizacji użytkownicy będą w stanie edytować zdjęcia i wideo bezpośrednio na urządzeniu mobilnym. Ciekawym rozwiązaniem jest również ?długi zrzut ekranu?, pozwalający na wykonanie zrzutu ekranowego całej strony internetowej lub innej części, bez dzielenia go na części.

Wszystkie aplikacje systemowe doczekały się poprawek, a aplikacja aparatu od teraz odczytuje kody kreskowe i QR. Dodano nawet tryb dzielonego ekranu (obecnie tylko dla wybranych programów), więc będzie można korzystać z paru aplikacji na raz. Podobny zabieg wykonało MEIZU w swojej nakładce, Flyme 5.

Xiaomi Mi Max zaprezentowany razem z MIUI 8 ciekawostki Xiaomi Mi Max, Xiaomi, MIUI 8, mimax  Xiaomi wreszcie zaprezentowało Mi Max ? swojego nowego fableta, ale to nie wszystko, co mogli zobaczyć fani. Razem z nim zadebiutowała najnowsza wersja MIUI, oznaczona numerem 8. 2016510141446571

MIUI 8 jest kompatybilne z Mi 2/2S/3/4/4C/5/Max/Redmi Note/Mi Note, a jej udostępnianie rozpocznie się 17 czerwca (miesiąc po rozpoczęciu sprzedaży Mi Max). Jednak na razie najnowsze oprogramowanie będzie dostępne w Chinach, a reszta musi się uzbroić w cierpliwość i czekać na międzynarodową wersję (Global).

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry