Xiaomi może wydać inteligentny zegarek z systemem wearOS, który będzie bardzo podobny do Apple Watch polecane, ciekawostki Xiaomi, Premiera  Xiaomi zapowiedziało swoją konferencję prasową, która odbędzie się 5 listopada bieżącego roku. Chińczycy pokażą wtedy smartfon Mi 9 CC Pro, Mi TV 5 i inteligentny zegarek działający na wearOS.  xiaomi

Xiaomi może wydać inteligentny zegarek z systemem wearOS, który będzie bardzo podobny do Apple Watch

Xiaomi zapowiedziało swoją konferencję prasową, która odbędzie się 5 listopada bieżącego roku. Chińczycy pokażą wtedy smartfon Mi 9 CC Pro, Mi TV 5 i inteligentny zegarek działający na wearOS.

Od momentu wprowadzenia do sprzedaży opaski sportowej pod postacią Mi Band, Xiaomi zawsze znajduje się w czołówce sprzedawców związanych z tą gałęzią rynku.

Obecnie urządzenia naręczne dzielą się na dwie grupy, pierwszą reprezentuje Apple Watch, a drugą sprzęt pokroju Mi Band i inne opaski sportowe od Samsunga czy Huawei. Jednak wszystko wskazuje na to, że zegarek przygotowywany przez Chiński koncern w działaniu będzie przypominał sprzęt Apple.

Xiaomi może wydać inteligentny zegarek z systemem wearOS, który będzie bardzo podobny do Apple Watch polecane, ciekawostki Xiaomi, Premiera  Xiaomi zapowiedziało swoją konferencję prasową, która odbędzie się 5 listopada bieżącego roku. Chińczycy pokażą wtedy smartfon Mi 9 CC Pro, Mi TV 5 i inteligentny zegarek działający na wearOS.  xiaomi zegarek 1 631x350

Nieznany nam jeszcze zegarek ma działać na wearOS. Tego systemu operacyjnego używa również LG, Motorola, Fossil i wielu innych producentów. Problem w tym, że żaden z dotychczasowych zegarków na Androdzie nie dorasta do pięt sprzętowi z watchOS. Jednak Chińczycy chcą zmienić tę sytuację.

Google zazwyczaj nie pozwala na ingerencję w wearOS, ale wygląda na to, że w przypadku Xiaomi zrobi wyjątek od tej reguły. Chińczycy zmienili nieco system, żeby wspierał więcej aplikacji firm trzecich.

Znając Xiaomi możemy liczyć na konkurencyjną cenę, ale poznamy ją dopiero w momencie zapowiedzi.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry