Xiaomi pokazało zupełnie nowy tryb ciemny Dark Mode 2.0 w oprogramowaniu MIUI 12 polecane, ciekawostki Xioami, Wideo, system miui 12, Redmi, MIUI 12  Do sieci trafiły pierwsze animacje pokazujące zaktualizowany tryb ciemny Dark Mode 2.0, który trafi do MIUI 12 i dostępny będzie w smartfonach Xiaomi i Redmi. Miui 12 onetech.pl

Xiaomi pokazało zupełnie nowy tryb ciemny Dark Mode 2.0 w oprogramowaniu MIUI 12

Do sieci trafiły pierwsze animacje pokazujące zaktualizowany tryb ciemny Dark Mode 2.0, który trafi do MIUI 12 i dostępny będzie w smartfonach Xiaomi i Redmi.

Deweloperzy potwierdzili, że wdrożyli ulepszony tryb nocny w MIUI 12, który będzie jeszcze ciemniejszy i będzie działał we wszystkich aplikacjach. Źródło dodaje, że w zaktualizowanym trybie ciemnym smartfon nie tylko zmienia wszystkie kolory na czarne, ale przyciemnia również obraz, aby wyglądał bardziej naturalnie.

Ponadto MIUI 12 otrzymał także opcję dynamicznej zmiany rozmiaru i grubości czcionki, aby wyglądał lepiej w różnych porach dnia.

Programiści, którzy mają dostęp do wcześniejszej wersji MIUI 12, sugerują, że wersja beta zostanie wydana we wrześniu, a stabilna wersja w grudniu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry