Xiaomi

Xiaomi pracuje już nad Mi Band 5

Xiaomi wprowadziło do sprzedaży Mi Band 4 prawie 2 miesiące temu, ale producent opaski potwierdził, że pracuje nad jej kolejną generacją.

Rozpoczęcie prac nad nową opaską nie oznacza, że ta pojawi się bardzo szybko, ponieważ obecnie nie znamy daty jej debiutu. W takiej sytuacji nowa wersja pewnie pojawi się dopiero w przyszłym roku.

Obecnie dostępny Mi Band 4 to pierwsza opaska Chińczyków wykorzystująca ekran OLED. Dodatkowo sprzęt ma Bluetooth 5 i znacznie poprawiony GPS w porównaniu do swoich poprzedników. Xiaomi pracuje już nad Mi Band 5 polecane, ciekawostki Xiaomi, Mi Band 5  Xiaomi wprowadziło do sprzedaży Mi Band 4 prawie 2 miesiące temu, ale producent opaski potwierdził, że pracuje nad jej kolejną generacją. Xiaomi Mi Band 4 a 525x350Poprawiono również żywotność baterii, jej ładowanie, a także wodoodporność.

W pierwszym tygodniu po rozpoczęciu sprzedaży czwarta generacja opaski znalazła milion nabywców. To bardzo dobry wynik pomimo jej podstawowych funkcji w porównaniu z inteligentnymi zegarkami takimi jak np. Apple Watch.

Xiaomi świetnie radzi sobie na polu urządzeń naręcznych i to z pewnością nie zmieni się na gorsze.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry