Air 2

Xiaomi przygotowuje bezprzewodowe słuchawki Air 2 (AirDots Pro 2)

Xiaomi ma już kilka modeli bezprzewodowych słuchawek z linii AirDots: bezprzewodowe słuchawki AirDots Pro czy AirDots.

Jak się okazuje już w najbliższej przyszłości zostanie wydana druga generacja słuchawek AirDots Pro. Zdjęcie pudełka urządzenia widoczne jest na zdjęciu pracowników w biurze firmy.

Xiaomi przygotowuje bezprzewodowe słuchawki Air 2 (AirDots Pro 2) ciekawostki Xiaomi, AirDots Pro 2, Air 2  Xiaomi ma już kilka modeli bezprzewodowych słuchawek z linii AirDots: bezprzewodowe słuchawki AirDots Pro czy AirDots. xia large 467x350

Xiaomi przygotowuje bezprzewodowe słuchawki Air 2 (AirDots Pro 2) ciekawostki Xiaomi, AirDots Pro 2, Air 2  Xiaomi ma już kilka modeli bezprzewodowych słuchawek z linii AirDots: bezprzewodowe słuchawki AirDots Pro czy AirDots. Mi Air 2 Bluetooth Earphones b large 350x350

Sądząc po tym, nazwa stanie się prostsza – nowy produkt będzie po prostu nazywał się Air 2. Kolor się nie zmienił, ale obudowa jest nieco zmodyfikowana. Air 2 będzie wersją Mi True Wireless Earphones 2, która pojawiła się w bazie danych Bluetooth SIG w lipcu ze wsparciem dla Bluetooth 5.0. Urządzenie powinno otrzymać opcję redukcji hałasu.

Sądząc po tym, że na biurku pracownika widać opakowanie detaliczne, słuchawki niedługo zostaną zaprezentowane. Być może już na początku września, jednocześnie z modelem Mi 9S – ulepszoną wersją obecnego flagowca Xiaomi, który będzie obsługiwał 5G.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry