Xiaomi Redmi Note 2 Pro z aluminiową konstrukcją i czytnikiem linii papilarnych ciekawostki Xiaomi Redmi Note 2 Pro, specyfikacja Xiaomi Redmi Note 2 Pro, Specyfikacja, Premiera, kiedy premiera Xiaomi Redmi Note 2 Pro, kiedy, cena Xiaomi Redmi Note 2 Pro, cena  Xiaomi powoli szykuje się do wprowadzenia Redmi Note 2 Pro, choć nie zauważymy w nim wielu zmian względem pierwowzoru. Jednakże jego przystępna cena powinna zdziałać cuda. XIAOMI.onetech.pl  1300x700

Xiaomi Redmi Note 2 Pro z aluminiową konstrukcją i czytnikiem linii papilarnych

Xiaomi powoli szykuje się do wprowadzenia Redmi Note 2 Pro, choć nie zauważymy w nim wielu zmian względem pierwowzoru. Jednakże jego przystępna cena powinna zdziałać cuda.

Chwilę po wprowadzeniu na rynek Redmi Note 2 pojawiła się edycja Prime, podobnie Chińczycy zrobili przy okazji wydania ?mocniejszej? wersji Redmi 2, z oznaczeniem 2A. Obydwa smartfony miały już swoje premiery, a teraz przyszedł czas na kolejną edycję fabletu, który prawdopodobnie zostanie zaprezentowany obok Mi 5, a także MiPada 2 za około trzy tygodnie.

Wcześniej w sieci pojawiły się zdjęcia, prezentujące tylną, metalową klapkę urządzenia, a teraz dzięki TENAA możemy się przyjrzeć całości fabletu, a nie jedynie jego tyłowi. Dzięki temu możemy zobaczyć,jak wyglądają boki i przód.

Xiaomi Redmi Note 2 Pro z aluminiową konstrukcją i czytnikiem linii papilarnych ciekawostki Xiaomi Redmi Note 2 Pro, specyfikacja Xiaomi Redmi Note 2 Pro, Specyfikacja, Premiera, kiedy premiera Xiaomi Redmi Note 2 Pro, kiedy, cena Xiaomi Redmi Note 2 Pro, cena  Xiaomi powoli szykuje się do wprowadzenia Redmi Note 2 Pro, choć nie zauważymy w nim wielu zmian względem pierwowzoru. Jednakże jego przystępna cena powinna zdziałać cuda. Redmi Note 2 Pro

Jednym z głównych usprawnień względem pierwowzoru jest bez wątpienia jakość jego wykonania, a kolejne to czytnik linii papilarnych umieszczony pod aparatem głównym. Reszta specyfikacji technicznej pozostanie bez zmian i obejmuje:

  • 13MPix aparat główny i 5MPix z przodu 
  • 64 – bitowy układ scalony MediaTek Helio X10 (8 rdzeni), taktowany 2GHz
  • 2GB pamięci operacyjnej
  • 16GB pamięci wewnętrznej
  • 5,5 – calowy wyświetlacz Full HD

Nie wdając się w dalsze szczegóły, Xiaomi Redmi Note 2 Pro będzie prawie tym samym urządzeniem, co jego pierwowzór. Jednakże jego grubość wzrośnie z 8,3 mm do 8,75 mm. Cena ma wynosić 172$, jest bardzo rozsądna biorąc pod uwagę najnowszego Androida, wyświetlacz Full HD, metalową konstrukcję i czytnik linii papilarnych.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top