Krzysiek Borek29.11.2019
Xiaomi rozpoczęło udostępnianie aktualizacji do MIUI 11

Xiaomi dobrze przepracowało okres beta testów MIUI 11 czego dowodem jest rozpoczęcie aktualizacji smartfonów z serii Redmi.

Aktualizacja dla Redmi Note 7 i Poco F1 jest już dostępna, ale pamiętajcie, że pojawia się transzami, więc możecie ją dostać później niż reszta użytkowników wspomnianych smartfonów Xiaomi.

Niebawem nowy system operacyjny powinien pojawić się na Redmi Y3, Redmi Note 5 Pro i Redmi 7. Zawsze możecie wywołać aktualizację ręcznie, wystarczy pobrać odpowiedni plik na swojego smartfona i przeprowadzić aktualizację wcześniej. Przed aktualizacją warto zrobić kopię zapasową danych.

Ręczna aktualizacja jest niezwykle prosta, wystarczy pobrać oprogramowanie dla swojego smartfona. Później należy przejść do Ustawień i zakładki aktualizacje, a następnie wybrać trzy kropki i kliknąć na wybierz aktualizację i wybrać pobrany wcześniej plik.

Śledzenie aktualizacji dla smartfonów Xiaomi nie należy do najłatwiejszych. Wszystko ze względu na to, że aktualizacje pojawiają się dla różnych modeli i regionów świata. Poza tym testowe wersje programu Mi Pilot często zmieniają się w stabilną edycję systemu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS