Krzysiek Borek19.12.2017
Xiaomi rozpoczyna testy Androida Oreo dla Mi MIX 2

Xiaomi Mi MIX 2 zadebiutował na rynku we wrześniu bieżącego roku z Androidem 7.1 Nougat, ale jego użytkownicy mają się z czego cieszyć. Producent właśnie rozpoczyna beta testy Oreo dla tego modelu.

Pamiętajcie, że to zamknięte testy, więc nie każdy się do nich dostanie. Oprogramowanie dalej będzie działać, jako MIUI 9, ale zostanie oparte o Androida Oreo, który i tak jest obecnie nieobecny na większości smartfonów liczących się producentów. Nawet Samsung rozpoczął testy oprogramowania i użytkownicy z Polski mogą go używać.

Obecnie nie wiemy, kiedy pojawi się ukończona wersja Oreo dla Mi MIX 2, ale prawdopodobnie w ciągu kilku najbliższych miesięcy Xiaomi rozpocznie proces aktualizacyjny. Nie będzie dotyczył wyłącznie Mi MIX`a, ale również innych modeli, ale o kompatybilności poszczególnych powinniśmy wiedzieć w niedalekiej przyszłości.

Jeżeli macie Mi MIX 2 możecie się zapisać do testów tutaj. Pamiętajcie, że wyrażenie chęci i rejestracja w programie testowym nie oznacza od razu wzięcia udziału w testach oprogramowania.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek