Xiaomi szykuje odpowiedź na iPhone`a SE ciekawostki Xiaomi  Apple na początku bieżącego tygodnia zaprezentowało iPhone'a z 4 - calowym wyświetlaczem. Biorąc pod uwagę renomę Amerykanów, wielu uważa, że Androidowa konkurencja weźmie sprawy w swoje ręce i wyda podobny sprzęt. Wygląda na to, że jeden z producentów jednak podejmie rywalizację z Amerykanami w tej kwestii. XIAOMI.onetech.pl  1300x700

Xiaomi szykuje odpowiedź na iPhone`a SE

Apple na początku bieżącego tygodnia zaprezentowało iPhone’a z 4 – calowym wyświetlaczem. Biorąc pod uwagę renomę Amerykanów, wielu uważa, że Androidowa konkurencja weźmie sprawy w swoje ręce i wyda podobny sprzęt. Wygląda na to, że jeden z producentów jednak podejmie rywalizację z Amerykanami w tej kwestii.

Przeciek z Weibo ujawnia pracę Xiaomi nad modelem M2 SE, wyposażonym w wyświetlacz o przekątnej 4,3 – cala (720p).

Xiaomi szykuje odpowiedź na iPhone`a SE ciekawostki Xiaomi  Apple na początku bieżącego tygodnia zaprezentowało iPhone'a z 4 - calowym wyświetlaczem. Biorąc pod uwagę renomę Amerykanów, wielu uważa, że Androidowa konkurencja weźmie sprawy w swoje ręce i wyda podobny sprzęt. Wygląda na to, że jeden z producentów jednak podejmie rywalizację z Amerykanami w tej kwestii. xiaomi m2 se smartphone

Nadchodząca słuchawka podobno dostanie układ scalony Snapdragon 820, 3GB pamięci operacyjnej, 32GB na dane użytkownika, 13MPix aparat główny Sony IMX258 i czytnik linii papilarnych. Łatwo dostrzec, że M2 SE wyglądem nawiązuje do Mi 5, a jego bateria ma mieć pojemność 2350mAh i wsparcie dla szybkiego ładowania (Quick Charge 3.0). Warto nadmienić, że sprzęt ma mieć takie same wymiary, jak iPhone SE, a jego cena ma wynosić 276$ (1053 zł bez podatku/cła).

Mam wrażenie, że to zdecydowanie za dużo, biorąc pod uwagę pierwszy przeciek o nowym urządzeniu Xiaomi. Wszystko wygląda zbyt dobrze, żeby było prawdziwe, więc nie traktowałbym informacji poważnie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry