Mijia LCD

Xiaomi wprowadza do oferty cyfrową tablicę do pisania i rysowania Mijia LCD, która kosztuje zaledwie 7 USD

W dniu wczorajszym firma Xiaomi wprowadziła do swojej oferty bardzo fajną i bardzo tanią tablicę do pisania i rysowania Mijia LCD.

Xiaomi twierdzi, że główną różnicą między tablicą LCD Mijia a jej konkurentami jest wielkość, wyższa rozdzielczość i wysoki kontrast.

Xiaomi wprowadza do oferty cyfrową tablicę do pisania i rysowania Mijia LCD, która kosztuje zaledwie 7 USD polecane, ciekawostki Xiaomi, tablica LCD do rysowania Mijia, Mijia LCD, cena  W dniu wczorajszym firma Xiaomi wprowadziła do swojej oferty bardzo fajną i bardzo tanią tablicę do pisania i rysowania Mijia LCD. ttablica 350x350

Xiaomi jest szczególnie dumne z tego, że wyświetlacz urządzenia nie emituje niebieskiego światła, co zmniejsza obciążenie oczu użytkownika przy długotrwałym użytkowaniu.

Xiaomi wprowadza do oferty cyfrową tablicę do pisania i rysowania Mijia LCD, która kosztuje zaledwie 7 USD polecane, ciekawostki Xiaomi, tablica LCD do rysowania Mijia, Mijia LCD, cena  W dniu wczorajszym firma Xiaomi wprowadziła do swojej oferty bardzo fajną i bardzo tanią tablicę do pisania i rysowania Mijia LCD. tablica1 350x350

Tablica Mijia LDC jest dostępna w dwóch rozmiarach o przekątnej 10 cali i 13,5 cali. Mniejsza wersja kosztuje tylko 7 USD, a większa 12 USD. Obudowa LCD Mijia ma grubość 7 mm. Wersja 10-calowa waży 195 g, a waga większej wersji to jedynie 345 g. Tablica LCD Xiaomi Mijia może pracować na baterii cały rok!

To co? Czekamy, aż pierwsze tablice pojawią się na Aliexpress!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry