YouTube dodaje obsługę HDR do transmisji na żywo polecane, ciekawostki Youtube, transmisja na żywo YouTube w HDR, transmisja live na YouTube, HDR live, hdr  Największy na świecie serwis do hostingu wideo YouTube dodał obsługę HDR do transmisji na żywo. Oczywiście aby skorzystać z nowości potrzebne jest odpowiednie kompatybilne urządzenie. HDR YouTube

YouTube dodaje obsługę HDR do transmisji na żywo

Największy na świecie serwis do hostingu wideo YouTube dodał obsługę HDR do transmisji na żywo. Oczywiście aby skorzystać z nowości potrzebne jest odpowiednie kompatybilne urządzenie.

Wysoki zakres dynamiki (HDR) umożliwia wyświetlanie ciemniejszych cieni i jaśniejszych świateł na obsługiwanych urządzeniach. YouTube opublikowało listę kodeków używanych do przesyłania strumieniowego HDR.

YouTube dodaje obsługę HDR do transmisji na żywo polecane, ciekawostki Youtube, transmisja na żywo YouTube w HDR, transmisja live na YouTube, HDR live, hdr  Największy na świecie serwis do hostingu wideo YouTube dodał obsługę HDR do transmisji na żywo. Oczywiście aby skorzystać z nowości potrzebne jest odpowiednie kompatybilne urządzenie. Youtube HDR

Filmy HDR mają wyższy kontrast, ukazując precyzyjne, szczegółowe cienie i oszałamiające rozjaśnienia z większą wyrazistością niż kiedykolwiek. Wprowadzając HDR do transmisji na żywo, odblokowujemy najbardziej spektakularną jakość obrazu dla treści na żywo.

Jak wspomnieliśmy na początku widzowie będą potrzebować kompatybilnych urządzeń, w tym telewizorów z obsługą HDR, smartfonów z systemem Android, iPhone’ów, komputerów PC i Mac do oglądania transmisji HDR na żywo.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry