YouTube

YouTube otrzymuje widżety na ekran główny iPhone

YouTube to najnowsza aplikacja Google, która dodaje widżety na ekran główny iPhone’ów i iPadów. Jak wyglądają? Zobacz je już teraz!

Widżet “Quick Actions” mierzy 4×2 i wygląda jak szybszy sposób na wyszukiwanie i przeglądanie zawartości YouTube. W tym widżecie znajduje się pole “Szukaj”, które natychmiast uruchamia interfejs użytkownika z otwartą klawiaturą, a ikona mikrofonu umożliwia wyszukiwanie głosowe.

YouTube otrzymuje widżety na ekran główny iPhone ciekawostki   YouTube to najnowsza aplikacja Google, która dodaje widżety na ekran główny iPhone'ów i iPadów. Jak wyglądają? Zobacz je już teraz! youtube widget

Następnie są “Home”, “Shorts” i “Subscriptions”, aby natychmiast otworzyć odpowiednie kanały. Ten ostatni skrót jest dość wygodny, ponieważ przenosi użytkowników bezpośrednio do sekcji poświęconej ich subskrypcji YouTube. Jest też widżet “Szukaj” 2×2, również z białym lub czarnym tłem (w zależności od motywu systemu), który pozwala użytkownikom szybko wprowadzić tekst.

Nowe widżety ekranu głównego YouTube dla iPhone’a i iPada są obecnie wdrażane (wersja aplikacji 17.40.5) i w ciągu kilku dni będą dostępne dla wszystkich. Aplikacja YouTube jest dostępna w App Store za darmo.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top