YouTube testuje nową, fajną funkcję. Spodoba Ci się ciekawostki Youtube, emoji na youtube  Google rozpoczęło testy nowego rodzaju reagowania i oceniania filmów na YouTube. Informację na ten temat podała zagraniczna publikacja Engadget. YouTube 1300x700

YouTube testuje nową, fajną funkcję. Spodoba Ci się

Google rozpoczęło testy nowego rodzaju reagowania i oceniania filmów na YouTube. Informację na ten temat podała zagraniczna publikacja Engadget.

Chodzi o reakcje na filmy wideo za pomocą emoji. Ten rodzaj interakcji jest obecnie bardzo popularny i aktywnie wprowadzany przez wielu dostawców: najnowsze reakcje emoji zostały wprowadzone w takich serwisach jak Telegram i wkrótce pojawią się także w WhatsApp.

YouTube testuje nową, fajną funkcję. Spodoba Ci się ciekawostki Youtube, emoji na youtube  Google rozpoczęło testy nowego rodzaju reagowania i oceniania filmów na YouTube. Informację na ten temat podała zagraniczna publikacja Engadget. emoji 3

Widzowie będą mogli nie tylko zostawiać reakcje pod filmami. YouTube będzie zezwalać na reakcje na poszczególne momenty w filmach – oznacza to, że prawdopodobnie pod jednym filmem będzie można zostawić nieograniczoną liczbę reakcji.

Sposób działania jest taki, że pod każdym filmem będzie znajdował się osobny panel reakcji, w którym będzie można zobaczyć emoji dla każdego momentu filmu. Każdy widz będzie miał dostęp do reakcji innych osób i będzie mógł dodać swoje emoji. Rzecznik YouTube powiedział, że firma testuje obecnie kilka zestawów reakcji i będzie się to zmieniać w zależności od wyników eksperymentu.

Kiedy nowość zostanie wprowadzona? Tego nie wiem, ale gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top