YouTube uruchomił nową funkcję, którą polubicie ciekawostki Youtube, rekomendacje dla ciebie  YouTube uruchomił nowa funkcje, którą polubi nie jeden z Was. Informacja o nowości pojawiła się na oficjalnym koncie na Twitterze. YouTube

YouTube uruchomił nową funkcję, którą polubicie

YouTube uruchomił nowa funkcje, którą polubi nie jeden z Was. Informacja o nowości pojawiła się na oficjalnym koncie na Twitterze.

Wprowadzona kilka dni temu do aplikacji nowość to „Nowe rekomendacje”. Testy beta nowej sekcji trwały od lata.

YouTube uruchomił nową funkcję, którą polubicie ciekawostki Youtube, rekomendacje dla ciebie  YouTube uruchomił nowa funkcje, którą polubi nie jeden z Was. Informacja o nowości pojawiła się na oficjalnym koncie na Twitterze. rekomendacje
Nowe rekomendacje – nowość na YouTube.

Według firmy funkcja Nowe rekomendacje wykorzystuje nowy algorytm, który koncentruje się wyłącznie na niewidzianych i nieznanych treściach – pomoże to poszerzyć ich horyzonty i zakres zainteresowań, a także umożliwi widzom „odkrywanie treści wykraczających poza ich typowe rekomendacje”. Jak wiadomo, standardowy algorytm YouTube dość często pokazuje, że użytkownik obejrzał już filmy w kanale.

Nowość działa w ten sposób, że algorytm analizuje zainteresowania użytkownika i stara się wybrać dla niego takie filmy, których nigdy nie widział, ale mogą go zainteresować. Niekoniecznie będą to te same tematy: na przykład, jeśli dana osoba jest zainteresowana recenzjami słuchawek, to YouTube spróbuje zaproponować mu teledyski. Główną cechą tej funkcji jest to, że wybór będzie składał się głównie z twórców treści i filmów nieznanych użytkownikowi.

Jak Wam się to rozwiązanie podoba?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry