YouTube

YouTube wprowadza nowe funkcje do aplikacji na iOS

YouTube wprowadził nową funkcję, która ma pomóc użytkownikom w identyfikacji najpopularniejszych fragmentów oglądanego filmu, a także inne zmiany w odtwarzaczu wideo.

Firma twierdzi, że dodaje “wykres”, który użytkownicy mogą wykorzystać do łatwego identyfikowania i oglądania najczęściej odtwarzanych fragmentów wideo, co może być szczególnie przydatne w przypadku dłuższych filmów lub takich, które nie zostały podzielone na sekcje za pomocą znaczników czasu lub rozdziałów.

Funkcja była wcześniej dostępna w ramach eksperymentu, do którego dostęp mieli subskrybenci usługi YouTube Premium pod adresem YouTube.com/New, ale teraz będzie dostępna dla wszystkich użytkowników YouTube na komputerach stacjonarnych oraz w systemach iOS i Android.

Ponadto funkcja ta może pomóc w kierowaniu użytkowników do przydatnych części filmów instruktażowych lub segmentów, w których dzieje się najwięcej.

Użytkownicy będą teraz widzieć ten mały szary wykres podczas przewijania filmu za pomocą paska postępu. Jeśli wykres jest wysoki, oznacza to, że dana część filmu była częściej odtwarzana – czytamy w serwisie YouTube. Pojawiająca się miniatura wideo będzie również informować o osiągnięciu segmentu “Najczęściej odtwarzane”.

YouTube wprowadza nowe funkcje do aplikacji na iOS ciekawostki YouTube na iphone, youtube na ios, Youtube, nowosci w youtube na ios, aplikacja youtube na ios  YouTube wprowadził nową funkcję, która ma pomóc użytkownikom w identyfikacji najpopularniejszych fragmentów oglądanego filmu, a także inne zmiany w odtwarzaczu wideo. YT1

Ponadto YouTube wprowadza obsługę rozdziałów wideo – narzędzia do segmentacji, które po raz pierwszy uruchomiono w maju 2020 roku – na telewizorach inteligentnych i konsolach do gier. Rozdziały umożliwiają użytkownikom przechodzenie lub łatwe przeglądanie określonej części filmu.

Inna niedawno dodana funkcja o nazwie Pojedyncza pętla pozwala użytkownikom na powtarzanie pojedynczego filmu bez końca. Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, wystarczy wybrać tę opcję z tego samego menu, w którym można dostosować jakość wideo, włączyć napisy i inne.

Ponadto w trybie pełnoekranowym pojawi się teraz nowy panel, na którym będą wyświetlane informacje o filmie, takie jak opis, rozdziały i komentarze. Użytkownicy będą mogli korzystać z przycisków szybkiego działania, aby polubić, nie polubić, skomentować, udostępnić lub dodać film do listy odtwarzania bezpośrednio z trybu pełnoekranowego.

YouTube wprowadza nowe funkcje do aplikacji na iOS ciekawostki YouTube na iphone, youtube na ios, Youtube, nowosci w youtube na ios, aplikacja youtube na ios  YouTube wprowadził nową funkcję, która ma pomóc użytkownikom w identyfikacji najpopularniejszych fragmentów oglądanego filmu, a także inne zmiany w odtwarzaczu wideo. heatseeker

Ponadto YouTube zapowiedział, że “wkrótce” rozpocznie kolejny eksperyment, który pozwoli użytkownikom wyszukiwać w filmie dokładnie to miejsce, które chcą obejrzeć. Funkcja ta będzie również początkowo dostępna tylko dla subskrybentów Premium za pośrednictwem strony YouTube.com/New.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top