YouTube wyłącza wideo HDR na Macu ciekawostki youtube hdr, Youtube, MacBook  Jak czytamy na Reddit, YouTube wyłączył wideo HDR na Macu. Ograniczenie dotyczyli zarówno modeli z Intelem jak i Apple Silicon. YouTube 1 1300x700

YouTube wyłącza wideo HDR na Macu

Jak czytamy na Reddit, YouTube wyłączył wideo HDR na Macu. Ograniczenie dotyczyli zarówno modeli z Intelem jak i Apple Silicon.

Dlatego tak się stało? Już wyjaśniamy.

Niektórzy właściciele 14- i 16-calowego MacBooka Pro 2021 napotkali na dziwny błąd, który ujawnia się podczas oglądania filmów HDR na YouTube.

YouTube wyłącza wideo HDR na Macu ciekawostki youtube hdr, Youtube, MacBook  Jak czytamy na Reddit, YouTube wyłączył wideo HDR na Macu. Ograniczenie dotyczyli zarówno modeli z Intelem jak i Apple Silicon. macbookpro10

Jak donosi MacRumors, oglądanie wideo YouTube HDR w Safari, a następnie przewijanie komentarzy może spowodować błąd jądra w macOS Monterey 12.0.1 i MacBook Pro 2021. Oglądanie wideo YouTube na pełnym ekranie, a następnie wyjście z trybu pełnoekranowego także powoduje błąd, który skutkuje wyłączeniem się komputera. Problem dotyczy modeli 16 GB, ale także modeli 32 i 64 GB.

Należy jednak pamiętać, że jest to tymczasowe ograniczenie. Zespół YouTube prawdopodobnie już szuka przyczyny błędu i wkrótce go naprawi. Gdy tylko to nastąpi od razu damy Wam znać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry