OneTech09.07.2021
YouTuber przerabia uszkodzonego iPhone 8 w iPhone 12

YouTuber „Tech Ninja” przerobił i pokazał krok po roku co należy zrobić, aby „zmienić” uszkodzonego iPhone’a 8 w smartfon o konstrukcji podobnej do iPhone 12.

Wyjaśnijmy od razu: iPhone 8 pozostał – pod każdym względem – iPhone’em 8. Użytkownik nie zrobił żadnej aktualizacji pod względem podzespołów. To, co sprawiło, że eksperyment był interesujący, to wygląd urządzenia.

Jak zapewne wiecie w rzeczywistości iPhone 8 ma zaokrąglone linie i jest zgodny z projektem wprowadzonym w iPhone 6, podczas gdy iPhone 12 charakteryzuje się kwadratową konstrukcją i przypomina iPhone’a 4 / 4s, iPhone’a 5 / 5s i SE pierwszej generacji.

Tech Ninja rozebrał uszkodzonego iPhone’a 8 i zmontował go w kwadratowym korpusie, bardzo podobnym do iPhone’a 12, ale zaprojektowanym specjalnie dla iPhone’a 8 i wycenionym na około 80 USD. Przerobionego iPhone’a charakteryzuje pojedynczy otwór na aparat z tyłu i Touch ID. Urządzenie nie posiada Face ID, które dostępne jest od iPhone’a X.

Jest to bez wątpienia bardzo faja zmiana, która może w bardzo prosty sposób ożywić stary model, zniszczony. Przy bliższym przyjrzeniu się łatwo zauważyć, że ten model nie jest prawdziwym iPhone’em 12, ale z daleka robi dobre wrażenie.

Film pokazujący „przeróbkę” krok po kroku zamieszczamy niżej.

Co myślicie o tym eksperymencie? Koniecznie dajcie nam znać!

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl