homepod

Youtuber rozebrał HomePod 2 i pokazał, czym różni się od poprzednika

YouTuber Brandon Gikabit udostępnił film, w którym pokazał demontaż HomePod 2 i omówił czym nowość różni się od swojego poprzednika.

HomePod to inteligentny głośnik, który został wprowadzony na rynek w 2017 roku. Jest to urządzenie zintegrowane z ekosystemem Apple, co oznacza, że jest kompatybilne z innymi produktami tej firmy, takimi jak iPhone, iPad czy Apple Watch. Dzięki temu można w łatwy sposób wykorzystać głośnik do odtwarzania muzyki, odbierania połączeń telefonicznych, czytania wiadomości, kontrolowania inteligentnych urządzeń domowych i wiele więcej.

HomePod wyróżnia się wysoką jakością dźwięku, który jest czysty i głęboki. Dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii, głośnik jest w stanie automatycznie dostosować się do akustyki pomieszczenia, w którym się znajduje. To sprawia, że dźwięk jest równomierny i dobrze słyszalny niezależnie od miejsca, w którym znajduje się głośnik.

Głośnik jest dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym. Jego design jest nowoczesny i elegancki, co sprawia, że głośnik prezentuje się dobrze zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Wróćmy jednak do tematu.

Youtuber rozebrał HomePod 2 i pokazał, czym różni się od poprzednika ciekawostki HomePod 2 czy HomePod 1, HomePod 2, czym HomePod 2 różni się od poprzednika  YouTuber Brandon Gikabit udostępnił film, w którym pokazał demontaż HomePod 2 i omówił czym nowość różni się od swojego poprzednika. homepod2

Wszystkie główne zmiany koncentrują się w środku. Istnieje jednak również niewielka różnica w wyglądzie. Głośnik otrzymał wymienny kabel, którzy  można nawet zastąpić podobnym z innego urządzenia.

Aby dostać się do pierwszych śrub, trzeba odkręcić podstawę. Następnie można zdjąć osłonę ochronną – to łatwiejsze niż w pierwszej generacji. We wcześniejszej generacji, aby dostać się do wnętrza kolumny, trzeba było dosłownie odciąć górę, ale teraz można ją łatwo odkręcić.

Na koniec trzeba dodać, że nowa wersja HomePoda posiada 5 głośników wysokotonowych zamiast 7 i 4 mikrofony zamiast 6, a także czujnik temperatury i wilgotności.

Dostępność i cena

HomePod 2. generacji można zamówić w cenie 299 USD (USA) na stronie apple.com oraz w aplikacji Apple Store w Australii, Kanadzie, Chinach , Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA i 11 innych krajów i regionów.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top