Z obudów tegorocznych smartfonów Apple ma zniknąć napis ?iPhone? polecane, ciekawostki   Anonimowy pracownik fabryki Foxconn w Chinach podzielił się w dniu wczorajszym ciekawymi szczegółami (tutaj) na temat nadchodzących smartfonów Apple, które mają się ukazać we wrześniu tego roku. iPhone11

Z obudów tegorocznych smartfonów Apple ma zniknąć napis ?iPhone?

Anonimowy pracownik fabryki Foxconn w Chinach podzielił się w dniu wczorajszym ciekawymi szczegółami (tutaj) na temat nadchodzących smartfonów Apple, które mają się ukazać we wrześniu tego roku.

Oprócz nowego ciemnozielonego koloru podobno tylny panel ma otrzymać matowy wygląd. Ale to nie jest najciekawsze. Zdaniem byłego pracownika fabryki w tym roku gigant z Cupertino usunie z wszystkich tegorocznych smartfonów napis ?iPhone?.

Z obudów tegorocznych smartfonów Apple ma zniknąć napis ?iPhone? polecane, ciekawostki   Anonimowy pracownik fabryki Foxconn w Chinach podzielił się w dniu wczorajszym ciekawymi szczegółami (tutaj) na temat nadchodzących smartfonów Apple, które mają się ukazać we wrześniu tego roku. iphone branding 440x350

Jego zdaniem firma uważa, że ??iPhone od dawna zalicza się do kategorii dobrze rozpoznawalnych produktów, więc nazwę można usunąć, aby uzyskać bardziej minimalistyczny design. Konstrukcja przednich paneli nowych smartfonów nie będzie się praktycznie różnić od zeszłorocznych modeli.

Co o tym myślicie? Mi osobiście jakoś nie chce się w to wierzyć, ale kto wie..

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry