Michał11.09.2017
Z okazji zbliżającej się premiery iPhone X i iOS 11 programy iMyfone dostępne w promocji

Programy iMyfone opisywaliśmy na stronie już nie raz. W związku ze zbliżającą się premierą nowego iPhone’a i iOS 11 firma przygotowała specjalną promocję pozwalającą zaoszczędzić kilka groszy.

W promocji dostępne są następujące programy:

iMyFone Umate Pro

iMyFone Umate to przydatne narzędzie dla osób, które chcą od czasu do czasu zwolnić miejsce na swoim iGadżecie i nie mają Jailbreak. Program oferuje zdecydowanie więcej niż aplikacje z App Store i przede wszystkim działa w przeciwieństwie do nich. Bez wątpienia przyda się nie jednemu użytkownikowi urządzeń mobilnych z nadgryzionym jabłuszkiem, które borykają się z problemem małej ilości wolnej przestrzeni na dane.

Normalna cena aplikacji bez promocji to $29,99 lecz dziś możecie mieć ten program za $17,95.

iMyFone D-Port

Ta aplikacja pozwala w łatwy i szybki sposób wyeksportować konkretne dane (SMSy, kontakty, notatki, zdjęcia, wideo) z naszego iUrządzenia lub kopii zapasowej, także tej dostępnej w iCloud na dysk naszego komputera. Więcej informacji na temat apki znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

Normalna cena iMyFone D-Port to $19,95 lecz dziś aplikacja dostępna jest za $11,95.

iMyFone TunesMate

Trzecią aplikacją dostępną w promocji jest iMyFone TunesMate. Za pomocą tej aplikacji można szybko i sprawnie przenosić, zarządzać plikami (muzyka, zdjęcia aplikacje, itd) pomiędzy komputerem a iPhone, czy iPad. Całość odbywa się praktycznie przez jedno kliknięcie! Więcej informacji na temat apki znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

Normalna cena iMyFone TunesMate to $29,95 lecz dziś aplikacja dostępna jest za  $17,95.

iMyFone D-back

Czwartą i ostatnią aplikacją jest iMyFone D-back, czyli apka której głównym zdaniem jest odzyskiwanie usuniętych z iUrządzenia plików, danych. Więcej informacji na temat aplikacji znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

Normalna cena iMyFone D-back to $49,95 lecz dziś aplikacja dostępna jest za $29,95.

Jak uzyskać kod promocyjny?

Więcej na ten temat znajdziecie na stronie producenta – tutaj

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz