Z pomocą tych aplikacji zdjęcia wykonane Twoim iPhone'm będą wyglądały jeszcze lepiej polecane, ciekawostki iPhone  Zdjęcie wykonane telefonem odgrywają coraz ważniejszą rolę w planach rozwoju iPhone'a firmy Apple, więc co roku w tym segmencie pojawiają się znaczące ulepszenia. aparat

Z pomocą tych aplikacji zdjęcia wykonane Twoim iPhone’m będą wyglądały jeszcze lepiej

Zdjęcie wykonane telefonem odgrywają coraz ważniejszą rolę w planach rozwoju iPhone’a firmy Apple, więc co roku w tym segmencie pojawiają się znaczące ulepszenia.

Oczywiście dobry aparat w iPhone’a jest tylko częścią tego równania, ponieważ odpowiednie aplikacje, które później te zdjęcia ?upiększą? są równie ważne.

Apple oferuje nam standardową aplikację Aparat ale w App Store, istnieje wiele innych lepszych apek. W nowej sekcji App Store o nazwie ?Twoje zdjęcia nigdy nie wyglądało lepiej? Apple poleca aplikacje, które mogą robić znacznie lepsze zdjęcia.

Z pomocą tych aplikacji zdjęcia wykonane Twoim iPhone'm będą wyglądały jeszcze lepiej polecane, ciekawostki iPhone  Zdjęcie wykonane telefonem odgrywają coraz ważniejszą rolę w planach rozwoju iPhone'a firmy Apple, więc co roku w tym segmencie pojawiają się znaczące ulepszenia. zdjecia

Znajdziemy tutaj między innymi: ProCamera, Adobe Lightroom CC, ProCam 6, Pixelmator czy Reuk.

Dostęp do nowej sekcji aplikacji można uzyskać za pośrednictwem App Store, klikając ten link .

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top