Za pomocą tej ładowarki zasilenie laptopa w samochodzie nie będzie już problemem ciekawostki Puro, ładowarka samochodowa którą naładuję laptopa, ładowarka samochodowa, ładowarka, ładowanie laptopa w samochodzie, Apple Podróżując autem często borykamy się z problem braku odpowiedniego napięcia, które posłużyłoby nam do naładowania np. tableta czy laptopa. Ladorarka puro

Za pomocą tej ładowarki zasilenie laptopa w samochodzie nie będzie już problemem

Podróżując autem często borykamy się z problem braku odpowiedniego napięcia, które posłużyłoby nam do naładowania np. tableta czy laptopa.

Niewiele aut wyposażonych jest w odpowiednie gniazda, a korzystanie z przetwornic jest bardzo niewygodne.

Na rynku pojawiła się jednak nowość – Puro Ultra Car Charger Power Delivery, która na tle innych ładowarek samochodowych wyróżnia się mocą równą 30 W, co pozwala błyskawicznie ładować niemal każde podłączone urządzenie.

Za pomocą tej ładowarki zasilenie laptopa w samochodzie nie będzie już problemem ciekawostki Puro, ładowarka samochodowa którą naładuję laptopa, ładowarka samochodowa, ładowarka, ładowanie laptopa w samochodzie, Apple Podróżując autem często borykamy się z problem braku odpowiedniego napięcia, które posłużyłoby nam do naładowania np. tableta czy laptopa. puro 2

Znajdujący się w jej wnętrzu inteligentny chip gwarantuje szybkie, ale co istotne bezpieczne zasilanie energią urządzenia, odpowiednio dobierając parametry ładowania.

Ładowarka automatycznie wykrywa jakiego typu sprzęt został podłączony (iOS & Android), posiada zabezpieczenie przeciwprzepięciowe oraz nadaje się do kokpitów samochód osobowych oraz ciężarowych (12V & 24V).

Standard szybkiego ładowania Power Delivery gwarantuje niezwykłą uniwersalność ładowarki, pozwalając na współpracę z telefonami, tabletami, MacBookami czy Ultrabookami.

Za pomocą tej ładowarki zasilenie laptopa w samochodzie nie będzie już problemem ciekawostki Puro, ładowarka samochodowa którą naładuję laptopa, ładowarka samochodowa, ładowarka, ładowanie laptopa w samochodzie, Apple Podróżując autem często borykamy się z problem braku odpowiedniego napięcia, które posłużyłoby nam do naładowania np. tableta czy laptopa. puro 1

Kompaktowa obudowa pozwala ładowarce wpiąć się w niemal każde gniazdo zapalniczki samochodowej, nie zajmując dużo miejsca. Metaliczne wykończenie oraz elegancki design bardzo ładnie się prezentuje i integruje z kokpitem samochodu.

Dane techniczne:

 •  Smart Chip identyfikujący i dobierający parametry dla optymalnego ładowania
 • Standard Power Delivery
 • Automatyczna identyfikacja urządzeń (iOS & Android)
 • Zgodna z gniazdami zapalniczek samochodowych 12 V & 24 V
 • Kompaktowy design
 • Metalowe wykończenie
 • Moc: 30 W
 • Napięcie wejściowe: 12-24 V
 • Napięcie wyjściowe: 5 V – 3 A; 9 V – 3 A; 15 V – 2 A- 30 W
 • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe

Cena ładowarki to 99 zł. Możecie ją zakupić – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top