Zabawa z FRITZ!Box - zgarnij dwa FRITZ!Powerline 540E, które rozszerzą zasięg Twojej sieci Wi-Fi polecane Zabawa z FRITZ!Box, Konkurs, FRITZ!Powerline 540E, FRITZ!Box  Kto ma ochotę zgarnąć dwa FRITZ!Powerline 540E, które w łatwy i szybki sposób rozszerzą Waszą sieć Wi-Fi? Zapraszamy do udziału w zabawie! fritz2

Zabawa z FRITZ!Box – zgarnij dwa FRITZ!Powerline 540E, które rozszerzą zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Kto ma ochotę zgarnąć dwa FRITZ!Powerline 540E, które w łatwy i szybki sposób rozszerzą Waszą sieć Wi-Fi? Zapraszamy do udziału w zabawie!

Razem z FRITZ!Box Polska przygotowaliśmy dla Was zabawę w której możecie otrzymać od nas widoczne na zdjęciu poniżej dwa FRITZ!Powerline 540E, które bezpiecznie i bardzo szybko rozszerzą Waszą sieć Wi-Fi.

Uwaga! Wartość zestawu to ponad 500 zł!

Zabawa z FRITZ!Box - zgarnij dwa FRITZ!Powerline 540E, które rozszerzą zasięg Twojej sieci Wi-Fi polecane Zabawa z FRITZ!Box, Konkurs, FRITZ!Powerline 540E, FRITZ!Box  Kto ma ochotę zgarnąć dwa FRITZ!Powerline 540E, które w łatwy i szybki sposób rozszerzą Waszą sieć Wi-Fi? Zapraszamy do udziału w zabawie! fritz1

Udział w zabawie

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zrobić następujące czynności:

  • udostępnić ten wpis u siebie na Facebooku
  • polubić fanpage FRITZ!Box Polska – link do profilu znajdziecie tutaj
  • odpowiedzieć w komentarzach pod wpisem poprawie na pytanie: “Podaj nazwy 5 bezpłatnych aplikacji FRITZ!

Czas trwania zabawy

Zabawa twa dokładnie tydzień. W piątek (29.01.2016) wieczorem wybierzemy osobę do której wyślemy zestaw 2 x FRITZ!Powerline 540E.

Więcej na temat FRITZ!Powerline 540E możecie przeczytać w recenzji, którą zamieszaliśmy na stronie już jakiś czas temu. Wpis znajdziecie w tym miejscu.

Życzymy powodzenia!!!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top