tapeta 1

Zachwycający wygaszacz ekranu Vision Pro teraz jako tapeta na iPhone i Mac

Apple Vision Pro oferuje użytkownikom niezwykłą możliwość korzystania z wirtualnych przestrzeni, które przenoszą ich w zupełnie inne otoczenia dzięki technologii VR.

Jednym z najbardziej urzekających miejsc dostępnych w tej technologii jest Mount Hood. To wirtualne środowisko przenosi użytkownika na brzeg jeziora Trillium, skąd można podziwiać majestatyczną sylwetkę Mount Hood i słuchać delikatnego szumu deszczu padającego na taflę wody. Dla wielu osób to doświadczenie jest niezwykle relaksujące, pozwalając na chwilę oderwać się od codziennych spraw.

Zachwycający wygaszacz ekranu Vision Pro teraz jako tapeta na iPhone i Mac ciekawostki wirtualna rzeczywistosc, VR tapeta, Vision Pro, tapeta Apple, Mount Hood, Mac tapeta, iPhone tapeta, immersyjna przestrzeń, Apple VR, Apple Vision Pro  Apple Vision Pro oferuje użytkownikom niezwykłą możliwość korzystania z wirtualnych przestrzeni, które przenoszą ich w zupełnie inne otoczenia dzięki technologii VR. VisionPro

Te wirtualne przestrzenie w Vision Pro mają ogromny potencjał do tworzenia niesamowitych wrażeń, ale niestety brakuje sposobu na łatwe przeniesienie tych obrazów na inne urządzenia w wysokiej rozdzielczości. Jednym z użytkowników, który podjął to wyzwanie, jest Basic Apple Guy. Postanowił on przekształcić jedno z najpiękniejszych środowisk Vision Pro, czyli Mount Hood, w tapetę na iPhone’a, iPada oraz Maca.

Pierwszym krokiem było zdobycie obrazu w jak najlepszej jakości. Niestety, żadne wysokorozdzielcze zdjęcia z Vision Pro nie były dostępne, więc Basic Apple Guy musiał skorzystać z innych metod. Użytkownik o pseudonimie M1Astra opublikował kilka zrzutów ekranu w rozdzielczości 2K z wersji beta Vision Pro w październiku 2023 roku. To właśnie te obrazy stały się bazą do dalszej pracy.

Aby poprawić jakość obrazu, Basic Apple Guy użył programu Topaz do wielokrotnego skalowania, stosując różne modele upscalingu. Każdy model przynosił lepsze rezultaty dla różnych części obrazu – jedne lepiej radziły sobie z górami, inne z niebem czy drzewami. Następnie, korzystając z programu Pixelmator, połączył najlepsze fragmenty z różnych wersji, tworząc jeden obraz o zadowalającej jakości.

Zachwycający wygaszacz ekranu Vision Pro teraz jako tapeta na iPhone i Mac ciekawostki wirtualna rzeczywistosc, VR tapeta, Vision Pro, tapeta Apple, Mount Hood, Mac tapeta, iPhone tapeta, immersyjna przestrzeń, Apple VR, Apple Vision Pro  Apple Vision Pro oferuje użytkownikom niezwykłą możliwość korzystania z wirtualnych przestrzeni, które przenoszą ich w zupełnie inne otoczenia dzięki technologii VR. tapeta 2

Efektem końcowym jest tapeta w rozdzielczości 6K, która doskonale wygląda na różnych urządzeniach Apple, od komputerów Mac po iPhone’y i iPady. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się pięknem wirtualnego krajobrazu Mount Hood bez konieczności korzystania z gogli Vision Pro.

Tapety możecie pobrać ze strony – basicappleguy.com.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 177

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top