Michał29.08.2017
ZAGG Pocket wireless – doskonała przenośna klawiatura Bluetooth dla Twojego iPhone’a

Kilka tygodni temu dzięki uprzejmości ZAGG otrzymaliśmy do testów ciekawą, mini klawiaturę Bluetooth dla iPhone’a. Dziś chcemy napisać Wam kilka zdań na jej temat.

ZAGG Pocket wireless powstała z myślą o tych, którzy nie lubią pisać na ekranie dotykowym i potrzebują tradycyjnej klawiatury.

W pudełku wraz z klawiaturą otrzymujemy kabelek służący do ładowania. Parowanie z iPhone jak i z innymi urządzeniami mającymi Bluetooth odbywa się bez problemu. Mi udało się sparować iPhone’a z klawiaturą za pierwszym razem.

Po złożeniu klawiatura co widać na zdjęciu staje się tak mała, że można ją pomylić z pilotem do telewizora. Klawiaturę można śmiało nazwać mobilną ponieważ bez problemu można włożyć ją do kieszeni kurtki, spodni, czy marynarki.

To niewielkie urządzenie ma sporą przewagę nad pozostałymi podobnymi klawiaturami. Jaką? Większość w podobnych urządzeń może współpracować tylko z konkretym systemem. ZAGG jest inna. Podłączymy do niej zarówno urządzenie z iOS jak i Android.

Wymiar klawiatury jest taki jak być powinien. Nie jest ona ani za wielka, ani za mała. Pisało mi się na niej ten wpis bardzo dobrze. Klawisze jak widzicie nie są zbyt blisko siebie, więc pisanie na klawiaturze jest przyjemne.

Dodatkowym atutem tej niewielkiej klawiatury jest fakt, że bez problemu zamieścić na niej i sparować ją z powiedzmy 7-calowym tabletem.

Jeśli chodzi pracę na jednym ładowaniu to jest bardzo dobrze. Ja klawiaturę ładowałem dopiero po dwóch tygodniach używania.

Poniżej możecie zobaczyć jak opisywana przeze mnie klawiatura wygląda “na żywo”.

Podsumowanie

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie lubią pisać na wirtualnej klawiaturę telefonu, to powinieneś poważnie zastanowić się nad kupnem ZAGG Pocket. Dzięki swym niewielkim wymiarom można zabrać ją praktycznie wszędzie. Cena klawiatury to 79,99€, więc nie tak mało, ale uważam, że jest ona warta swojej ceny.

Testowany przez nas produkt możecie zakupić – tutaj. Więcej na temat klawiatury dowiecie się na stronie producenta – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz