tetris

Zagraj w Tetris i otrzymaj darmowy miesiąc Apple TV+

Już w najbliższy piątek na platformie Apple TV+ pojawi się film dokumentalny poświęcony jednej z najbardziej popularnych gier w historii – Tetrisowi.

W oczekiwaniu na premierę filmu Apple ogłosiło ciekawą promocję. Wspólnie z PlayStudios, twórcami popularnych gier mobilnych, firma oferuje bezpłatny miesięczny okres próbny Apple TV+ dla użytkowników, którzy zagrają w Tetris na swoich iPhone’ach lub iPadach.

Aby skorzystać z tej oferty, trzeba pobrać grę Tetris z App Store i zdobyć 2000 punktów, które można wymienić na darmowy miesiąc subskrypcji Apple TV+. Jak podaje AppleInsider, aby zdobyć taką liczbę punktów, wystarczą tylko 5 rund w grze.

Zagraj w Tetris i otrzymaj darmowy miesiąc Apple TV+ ciekawostki Tetris, subskrypcja, punkty, Promocja, PlayStudios, okres próbny, oferta, miesiąc Apple TV+ za darmo, lojalność, iPhone, iPad, historia, Gra, Film, dokumentalny, apple tv+  Już w najbliższy piątek na platformie Apple TV+ pojawi się film dokumentalny poświęcony jednej z najbardziej popularnych gier w historii - Tetrisowi. tetris 1

Należy jednak pamiętać, że ta promocja jest skierowana tylko do nowych subskrybentów, którzy jeszcze nie korzystają z Apple TV+. Okres próbny trzeba wykorzystać do 8 czerwca 2023 roku, a osoby, które korzystają z pakietu Apple One, nie będą mogły z niego skorzystać. Andrew Pascal, dyrektor generalny PlayStudios, określił tę promocję jako “ekscytującą ewolucję Tetrisa i przełomowy postęp w mainstreamowych grach mobilnych”. Grając w Tetris, użytkownicy zdobywają punkty lojalnościowe za robienie tego, co kochają – granie w gry.

Ta oferta jest z pewnością bardzo atrakcyjna dla fanów Tetrisa, którzy jednocześnie są zainteresowani subskrypcją Apple TV+. Serwis streamingowy giganta z Cupertino oferuje wiele interesujących produkcji filmowych i serialowych, w tym również premierowy film dokumentalny o historii Tetrisa.

Jest to także ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą wypróbować Apple TV+ bez ponoszenia kosztów subskrypcji. Miesięczny okres próbny pozwala na oglądanie treści dostępnych w serwisie przez 30 dni, a jeśli nie chce się kontynuować subskrypcji, można ją w każdej chwili anulować.

Warto więc skorzystać z tej promocji, szczególnie jeśli jest się fanem Tetrisa lub po prostu chce się zobaczyć, co oferuje Apple TV+. Wystarczy pobrać grę, zagrać kilka rund i zdobyć punkty lojalnościowe, które można wymienić na darmowy miesiąc subskrypcji.

Co sądzicie o tej promocji? Ktoś zamierza z niej skorzystać? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top