OneTech30.04.2019
Zakończenie promocji iWalk, czyli ostatni dzień umożliwiający zakupy w bardzo niskich cenach

Wszystko co dobre szybko się kończy. Dziś o godzinie 00:00 zakończy się trwająca od kilku tygodni promocja na produkty iWalk w sklepie thinkstore.pl. Oto kilka najciekawszych produktów!

Poniżej przygotowaliśmy dla Was cztery bardzo ciekawe produkty iWalk, które cały czas są dostępne w promocji.

01. iWALK Kabel Twister D | USB-A – Lightning 1m

Kabel Twister D wykonany z wysokiej jakości poliwęglanu (PC) do transmisji danych i ładowania o długości 1m wyposażony w złącza Lightning oraz USB-A (obustronne). Kabel jest bardzo solidnie wykonany i wyposażony jest w innowacyjną technologię High Speed, dzięki której jesteśmy w stanie naładować swoje urządzenie znacznie szybciej niż w przypadku zwykłych kabli. Oczywiście kabel posiada certyfikat Apple. Cena? 25 zł!

Link do sklepu – tutaj.

02. iWALK Power Bank Immortalizer 2000

iWALK Power Bank Immortalizer 2000 to kompaktowy, przenośny, niewielkich rozmiarów power bank Immortalizer 2000 L o pojemności 2000 mAh! Power bank posiada wbudowane złącze typu Lightning, dzięki któremu podłączysz go do swojego urządzenia, po prostu podłączając go do portu ładowania. Cena? 49 zł!

Link do sklepu – tutaj.

03. iWALK Power Bank Extreme Trio [10000 mAh]

iWALK Extreme Trio to niezwykle smukły, stylowy powerbank o bardzo dużej pojemności – aż 10.000 mAh! Wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD informujący o stanie baterii. Posiadający wbudowane kable typu Lightning i Micro USB oraz port USB. Można nim jednocześnie ładować 3 urządzenia na raz! Cena? 159 zł!

Link do sklepu – tutaj.

04. iWALK Power Bank Secretary Plus [10000 mAh]

iWALK Power Bank Secretary Plus Super to szybki przenośny power bank – Secretary Plus 10000 mAh. Power bank jest niewiele większy od karty płatniczej, dzięki temu jest bardzo poręczny. Posiada czytelny ledowy wskaźnik pokazujący stan naładowania baterii. Duża pojemność power banka pozwala na ponad 3 pełne ładowania telefonu iPhone. Cena? 139,90 zł!

Link do sklepu – tutaj.

Pamiętajcie, że promocja kończy się dzisiaj o godzinie 00:00.

Więcej produktów, które cały czas dostępne są w promocji znajdziecie tutaj.

Na koniec warto dodać, że po dokonaniu zakupów za produkty będziecie mogli zapłacić za pomocą Apple Pay! Gorąco polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl