Zakupy z Blitzwolf - maj 2018 ciekawostki promocja na Blitzwolf, Promocja, BlitzWolf promocja, BlitzWolf  Po dojściu do porozumienia z firmą Blitzwolf udało nam się ustalić, że co miesiąc będziemy prezentowali wam ich produkty, które będziecie mogli kupić w niższych cenach w porównaniu do zwykłych. ladowarka logo

Zakupy z Blitzwolf – maj 2018

Po dojściu do porozumienia z firmą Blitzwolf udało nam się ustalić, że co miesiąc będziemy prezentowali wam ich produkty, które będziecie mogli kupić w niższych cenach w porównaniu do zwykłych.

Dziś chcemy zapoznać was ze statywem, listwą antyprzepięciową, kablem Lightning, USB, stojaku na iPhone’a i testowaną przez nas ładowarką BW S6

Statyw BW – BS3

Cena: 58,82 zł (https://goo.gl/rVraeR)

Statyw jest dostępny w białym i różowym kolorze, choć można go spotkać również w czarnym, ale ten wariant kolorystyczny nie jest objęty promocją producenta. Warto nadmienić, że statyw pełni również rolę selfie sticka, więc kupujecie produkt, który możecie zastosować w różnych scenariuszach podczas robienia zdjęć.

Miejcie na uwadze, że produkt jest obecnie w przedsprzedaży.

Listwa antyprzepięciowa BW – PS1

Cena: 69,50 zł (https://goo.gl/Eybqzw)

Listwa również jest w przedsprzedaży i kosztuje prawie 70 zł, ale należy pamiętać o doliczeniu kosztów przesyłki. Ma 3 wtyczki i tyle samo portów USB, a jeden z nich jest kompatybilny z szybkim ładowaniem (Qualcomm Quick Charge 3.0), pozostałe mają tylko 2A.

W tym momencie dostępna jest tylko w jednym kolorze (białym) i nie wydaje mi się, żeby szybko pojawiły się nowe, ponieważ to relatywnie nowy produkt.

Kabel Lightning (AmpCore Turbo)

Cena: 29,24 zł (https://goo.gl/tMfcXX)

Sam używam tego modelu z iPhone’em 7 i 6 Plus. W obydwu przypadkach kabel spisuje się świetnie i nie ma z nim żadnych problemów. Zresztą na naszym portalu możecie przeczytać jego recenzję. Promocją objęty jest krótszy model, ale nie sądzę, żeby to był problem. Przynajmniej dla mnie by nie był, bo i tak nie używam smartfonów podczas ładowania baterii.

Kabel microUSB BW CB7

Cena: 7,28 zł (https://goo.gl/oB8eJ1)

Dla mnie kable microUSB to pieśń przeszłości, ale wielu producentów urządzeń mobilnych i wielu innych decyduje się na ich dalsze stosowanie. Właśnie dlatego warto zainteresować się kablem BW CB7, może się przydać gdy oryginalny wyzionie ducha lub jako dodatkowy, żeby odciążyć oryginalny.

Stojak do samochodu

Cena: 16,43 zł (https://goo.gl/jLTofC)

Stojak zawiera aż 4 magnesy, które zapewniają stabilne użytkowanie iPhone’a w samochodzie. Okaże się niezwykle przydatny podczas użytkowania smartfona jako nawigacji.

Ładowarka BW S6

Cena: 47,54 zł. (https://goo.gl/KssWWZ)

Kupon na obniżenie ceny ( o 20%):  EUBWS6 

Przez dłuższy okres używałem tej ładowarki do ładowania baterii w obydwu iPhone’ach, które posiadam. Radziła sobie z tym świetnie. Na początku była dostępna tylko w jednym kolorze, ale teraz pojawił się czarny. Jest dobrze wykonana, pomimo zastosowania plastiku i świetnie wywiązuje się ze swojej głównej roli.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top