Zależy wam na Jailbreak? Nie aktualizujcie urządzeń do wersji iOS 9.1 polecane, ciekawostki jailbreak, iPhone, iPad, iOS 9.1 jailbreak, iOS 9.1, czy mozna zrobić jailbreak na iOS 9.1, czy mozna zrobic jailbreak ios 9.1, Cydia, Apple  Apple właśnie wydało ostateczną kompilację iOS 9.1, która bez wątpienia uniemożliwia wykonanie Jailbreak na wszystkich kompatybilnych z nim urządzeniach. Cydia 1300x700

Zależy wam na Jailbreak? Nie aktualizujcie urządzeń do wersji iOS 9.1

Apple właśnie wydało ostateczną kompilację iOS 9.1, która bez wątpienia uniemożliwia wykonanie Jailbreak na wszystkich kompatybilnych z nim urządzeniach.

Jeżeli jeszcze nie wykonaliście aktualizacji do 9.0.2, aby móc zrobić Jailbreak to najlepszy moment, czuję, że niedługo Apple zamknie weryfikację poprzednika.

Zależy wam na Jailbreak? Nie aktualizujcie urządzeń do wersji iOS 9.1 polecane, ciekawostki jailbreak, iPhone, iPad, iOS 9.1 jailbreak, iOS 9.1, czy mozna zrobić jailbreak na iOS 9.1, czy mozna zrobic jailbreak ios 9.1, Cydia, Apple  Apple właśnie wydało ostateczną kompilację iOS 9.1, która bez wątpienia uniemożliwia wykonanie Jailbreak na wszystkich kompatybilnych z nim urządzeniach. Cydia

Oficjalna lista zmian pokazuje, że nieścisłości w zabezpieczeniach zostały naprawione, a tym samym tracimy możliwość odblokowania oprogramowania układowego. Wydaje mi się, że Pangu miało to na uwadze i być może pracują właśnie nad narzędziem dla nowszej wersji, ale czas pokaże, jak sytuacja się rozwinie.

W momencie publikacji najnowszej wersji, iOS 9.0.2 jest nadal weryfikowany, co oznacza, że większość użytkowników ma jeszcze szansę na zaktualizowanie swojego iUrządzenia lub bezpieczne przywrócenie oprogramowania i  zachowanie możliwości wykonania Jailbreak za pomocą narzędzia Pangu9.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top