Zapisz się na szczepienie z iPhone?a. W App Store pojawiła się aplikacja mojeIKP polecane, ciekawostki skierowanie na szczepienie, pobierz, mojeIKP, moje internetowe konto pacjenta, iPhone, iOS, e-skierowanie, e-recepta, COVID-19, Apple, aplikacja mojeIKP, aplikacja Ministerstwa Zdrowia  W App Store pojawiła się nowa bezpłatna aplikacja Ministerstwa Zdrowia o nazwie mojeIKP, dzięki której można m.in. zapisać się na szczepienie przeciw COVID-19. Szczepienia 1300x700

Zapisz się na szczepienie z iPhone?a. W App Store pojawiła się aplikacja mojeIKP

W App Store pojawiła się nowa bezpłatna aplikacja Ministerstwa Zdrowia o nazwie mojeIKP, dzięki której można m.in. zapisać się na szczepienie przeciw COVID-19.

Zapisanie na szczepienie to nie jedyna funkcja dostępna w aplikacji. mojeIKP pozwala także wykupić lek w aptece bez podawania numeru PESEL, czy sprawdzić nasze e-recepty i e-skierowania.

mojeIKP na iPhone

Zapisz się na szczepienie z iPhone?a. W App Store pojawiła się aplikacja mojeIKP polecane, ciekawostki skierowanie na szczepienie, pobierz, mojeIKP, moje internetowe konto pacjenta, iPhone, iOS, e-skierowanie, e-recepta, COVID-19, Apple, aplikacja mojeIKP, aplikacja Ministerstwa Zdrowia  W App Store pojawiła się nowa bezpłatna aplikacja Ministerstwa Zdrowia o nazwie mojeIKP, dzięki której można m.in. zapisać się na szczepienie przeciw COVID-19. mojeikp

Podstawowe funkcjonalności:

  • e-rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19
  • wykupienie leku w aptece bez konieczności podawania numeru PESEL, wystarczy dać farmaceucie do zeskanowania kod QR
  • szybki i wygodny dostęp przez telefon do e-recept i e-skierowań bezpośrednio z otrzymanego powiadomienia PUSH
  • możliwość sprawdzenia dawkowania przepisanego leku
  • możliwość sprawdzenia, kiedy i gdzie odbędzie się wizyta na podstawie zarejestrowanego e-skierowania
  • pobieranie e-recept i e-skierowań w formie pliku pdf, który można przesłać bliskim lub pracownikom medycznym mailem lub SMS-em.

Aplikacja dostępna jest w App Store za darmo. Link znajdziecie poniżej.

[appbox appstore 1557426960]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry