Zapowiada się powrót Touch ID w iPhone. Tym razem czytnik będzie pod ekranem polecane, ciekawostki touch ID w IPhone 13, touch id pod erkanem, Apple  O tym, że czytnik linii papilarnych może ponownie zagościć w iPhone pisaliśmy w ostatnim czasie nie raz. Dziś w sieci pojawiły się informacje o tym, kiedy może to nastąpić. ToucID

Zapowiada się powrót Touch ID w iPhone. Tym razem czytnik będzie pod ekranem

O tym, że czytnik linii papilarnych może ponownie zagościć w iPhone pisaliśmy w ostatnim czasie nie raz. Dziś w sieci pojawiły się informacje o tym, kiedy może to nastąpić.

Analityk Min-Chi Kuo ogłosił w dniu dzisiejszym, że Apple przywróci skaner linii papilarnych Touch ID w iPhone XIII, czyli w smartfonie, który pojawi się w 2021 roku.

Zapowiada się powrót Touch ID w iPhone. Tym razem czytnik będzie pod ekranem polecane, ciekawostki touch ID w IPhone 13, touch id pod erkanem, Apple  O tym, że czytnik linii papilarnych może ponownie zagościć w iPhone pisaliśmy w ostatnim czasie nie raz. Dziś w sieci pojawiły się informacje o tym, kiedy może to nastąpić. galaxy s8 security touch

Touch ID jego zdaniem będzie umieszczony pod ekranem i będzie dodatkiem do obecnego już dziś Face ID. Firma ma rozwiązać wszystkie związane z tym problemy technologiczne w ciągu 18 miesięcy: zużycie energii, wielkość obszaru wrażliwego, grubość wrażliwego modułu i szybkość produkcji takiego skanera.

Kuo wierzy, że technologie rozpoznawania twarzy i odcisków palców będą uzupełniać się nawzajem i jest przekonany, że Apple zrobi wszystko, aby te dwa zabezpieczenia działały perfekcyjnie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top