Zaproszenia na WWDC22 zostaną wysłane w przyszłym tygodniu? ciekawostki WWDC22, wwdc 2022  W zeszłym roku firma Apple rozesłała pod koniec marca cyfrowe zaproszenia na konferencję WWDC22. Ponieważ w tym roku, podobnie jak w ubiegłym, konferencja ma być w trybie online, jest bardzo prawdopodobne, że Apple roześle zaproszenia już w przyszłym tygodniu. WWDC2022 1300x700

Zaproszenia na WWDC22 zostaną wysłane w przyszłym tygodniu?

W zeszłym roku firma Apple rozesłała pod koniec marca cyfrowe zaproszenia na konferencję WWDC22. Ponieważ w tym roku, podobnie jak w ubiegłym, konferencja ma być w trybie online, jest bardzo prawdopodobne, że Apple roześle zaproszenia już w przyszłym tygodniu.

W ubiegłym roku firma Apple wysłała zaproszenia do deweloperów i prasy na konferencję WWDC 30 marca, a sama konferencja odbyła się w dniach od 7 do 11 czerwca. Podczas konferencji firma Apple zapowiedziała między innymi systemy iOS 15, iPadOS 15, macOS Monterey, watchOS 8 i tvOS 15.

Zaproszenia na WWDC22 zostaną wysłane w przyszłym tygodniu? ciekawostki WWDC22, wwdc 2022  W zeszłym roku firma Apple rozesłała pod koniec marca cyfrowe zaproszenia na konferencję WWDC22. Ponieważ w tym roku, podobnie jak w ubiegłym, konferencja ma być w trybie online, jest bardzo prawdopodobne, że Apple roześle zaproszenia już w przyszłym tygodniu. WWDC

W przeszłości firma Apple organizowała swoją konferencję Worldwide Developers Conference w McEnery Convention Center w San Jose w Kalifornii, ale od 2020 r. wszystkie wydarzenia Apple są dostępne online z powodu pandemii.

Co Apple ogłosi na konferencji WWDC22?

Jest bardzo prawdopodobne, że podczas keynote firma Apple ogłosi systemy iOS 16 i iPadOS 16, macOS 13, watchOS 9, a być może nawet jakieś nowe produkty sprzętowe. Firma Apple po raz ostatni ogłosiła produkty sprzętowe podczas konferencji WWDC 2019, kiedy to zaprezentowała komputery Mac Pro i Pro Display XDR.

Dla przypomnienia dodamy, że firma Apple pracuje obecnie nad uaktualnioną wersją komputera Mac Pro z technologią Apple Silicon, która może zostać zaprezentowana właśnie podczas konferencji WWDC.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top