iphone15pro

Żarty na temat iPhone 15 Pro zalały internet, oto najlepsze z nich

Od czasu pojawienia się informacji na temat wyglądu nowego bloku aparatu iPhone 15 Pro w sieci pojawiło się wiele memów i żartów na ten temat.

Wiele z tych żartów skupia się na fakcie, że obiektywy w iPhone 15 Pro wydają się wystawać w sposób bardzo ekscentryczny i karykaturalny, co zaskoczyło wielu fanów i użytkowników telefonów Apple.

Oto kilka przykładów:

Żarty na temat iPhone 15 Pro zalały internet, oto najlepsze z nich ciekawostki iphone 15 pro  Od czasu pojawienia się informacji na temat wyglądu nowego bloku aparatu iPhone 15 Pro w sieci pojawiło się wiele memów i żartów na ten temat.  iP15pro 1 2 Żarty na temat iPhone 15 Pro zalały internet, oto najlepsze z nich ciekawostki iphone 15 pro  Od czasu pojawienia się informacji na temat wyglądu nowego bloku aparatu iPhone 15 Pro w sieci pojawiło się wiele memów i żartów na ten temat.  iP15pro 2 2 Żarty na temat iPhone 15 Pro zalały internet, oto najlepsze z nich ciekawostki iphone 15 pro  Od czasu pojawienia się informacji na temat wyglądu nowego bloku aparatu iPhone 15 Pro w sieci pojawiło się wiele memów i żartów na ten temat.  iP15pro 3 Żarty na temat iPhone 15 Pro zalały internet, oto najlepsze z nich ciekawostki iphone 15 pro  Od czasu pojawienia się informacji na temat wyglądu nowego bloku aparatu iPhone 15 Pro w sieci pojawiło się wiele memów i żartów na ten temat.  iP15pro 5

Jednak niektórzy użytkownicy telefonów Apple podkreślają, że podobne krytyki towarzyszyły wcześniejszym modelom iPhone’ów, a ostatecznie okazywały się bezpodstawne. Przykładem może być model iPhone X, który również spotkał się z krytyką z powodu charakterystycznego wcięcia w górnej części ekranu. W ciągu kilku miesięcy jednak, wycięcie to stało się standardem w innych smartfonach.

Warto zauważyć, że żarty i memy często pojawiają się w internecie w odpowiedzi na nowe trendy i wydarzenia w świecie technologii. Są one częścią kultury memów i stanowią sposób na wyrażenie opinii lub po prostu na rozbawienie innych użytkowników. Jednakże, jako że żarty dotyczące iPhone’a 15 Pro są oparte na niepotwierdzonych informacjach i plotkach, warto poczekać na oficjalną prezentację urządzenia i recenzje użytkowników, aby dokładniej ocenić jego funkcjonalność i wygląd.

Data premiery i rozpoczęcia sprzedaży iPhone serii 15

W sieci mówi się, że data wrześniowych premierowych urządzenia∂zeń  jest obecnie ustalona na 22 września. Zamówienia przedpremierowe na iPhone’y mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona odbyć się albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

W porównaniu do zeszłego roku Apple planuje więc opóźnić zarówno sprzedaż, jak i premierę o około tydzień, co może oznaczać, że albo nie spodziewa się zbyt dużego popytu związanego ze zbliżającym się spadkiem całego rynku mobilnego w związku z obecną sytuacją na świecie, albo jest tak pewne, że nie będzie problemów z produkcją i późniejszym dostarczaniem nowości przed świętami, jak to ma miejsce obecnie, że po prostu nie musi dawać sobie tygodniowego marginesu.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top