iPad Pro

Zdaniem Bloomberg premiera nowego iPada Pro może zostać opóźniona

Marcowa prezentacja firmy Apple coraz bliżej, więc w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej informacji na temat przyszłych produktów giganta z Cupertino.

Według Bloomberga, Apple na marcowej konferencji na pewno zaprezentuje następcę iPhone’a SE 2, ale premiera nowego iPada Pro może się opóźnić.

Zdaniem Bloomberg premiera nowego iPada Pro może zostać opóźniona polecane, ciekawostki iPad Pro 2020, iPad Pro, Apple, 2020  Marcowa prezentacja firmy Apple coraz bliżej, więc w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej informacji na temat przyszłych produktów giganta z Cupertino. iPadPro

Dziennikarz Bloomberga Mark Gourman powiedział, że Apple planowało wypuszczenie zaktualizowanego iPada Pro z trzema aparatami z tyłu w pierwszej połowie 2020 roku, ale przez epidemię koronawirusa wcześniej zaplanowany harmonogram niestety może ulec zmianie.

Inne źródło – DigiTimes – zapewnia, że nowe profesjonalne tablety Apple są już na etapie produkcji, i ich prezentacja odbędzie się zgodnie z planem w marcu, ale gadżety trafią do sprzedaży w bardzo ograniczonych ilościach.

Ile w tym prawdy? Wszystkiego dowiemy się za nieco ponad miesiąc.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top