Zdaniem Bloomberg premiera nowego iPada Pro może zostać opóźniona polecane, ciekawostki iPad Pro 2020, iPad Pro, Apple, 2020  Marcowa prezentacja firmy Apple coraz bliżej, więc w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej informacji na temat przyszłych produktów giganta z Cupertino. iPadPro2020

Zdaniem Bloomberg premiera nowego iPada Pro może zostać opóźniona

Marcowa prezentacja firmy Apple coraz bliżej, więc w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej informacji na temat przyszłych produktów giganta z Cupertino.

Według Bloomberga, Apple na marcowej konferencji na pewno zaprezentuje następcę iPhone’a SE 2, ale premiera nowego iPada Pro może się opóźnić.

Zdaniem Bloomberg premiera nowego iPada Pro może zostać opóźniona polecane, ciekawostki iPad Pro 2020, iPad Pro, Apple, 2020  Marcowa prezentacja firmy Apple coraz bliżej, więc w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej informacji na temat przyszłych produktów giganta z Cupertino. iPadPro

Dziennikarz Bloomberga Mark Gourman powiedział, że Apple planowało wypuszczenie zaktualizowanego iPada Pro z trzema aparatami z tyłu w pierwszej połowie 2020 roku, ale przez epidemię koronawirusa wcześniej zaplanowany harmonogram niestety może ulec zmianie.

Inne źródło – DigiTimes – zapewnia, że nowe profesjonalne tablety Apple są już na etapie produkcji, i ich prezentacja odbędzie się zgodnie z planem w marcu, ale gadżety trafią do sprzedaży w bardzo ograniczonych ilościach.

Ile w tym prawdy? Wszystkiego dowiemy się za nieco ponad miesiąc.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry