AirPods 3

Zdaniem Kuo, Apple opóźni premierę słuchawek AirPods 3

Analityk Ming-Chi Kuo mówi, że masowa produkcja AirPods 3 rozpocznie się dopiero w trzecim kwartale 2021 roku. Co to znaczy?

Jeśli przewidywania Kuo są prawidłowe, oznaczałoby to, że AirPods trzeciej generacji zostaną zaprezentowane dopiero jesienią, być może razem z iPhone 12S. Dla przypomnienia dodam, że jeszcze kilka miesięcy Kuo twierdził, że nowe AirPods trafią do sklepów w pierwszej połowie 2021 roku, prawdopodobnie po zaraz wydarzeniu Apple zaplanowanym na koniec marca.

Zdaniem Kuo, Apple opóźni premierę słuchawek AirPods 3 polecane, ciekawostki premiera AirPods 3, Premiera, AirPods 3  Analityk Ming-Chi Kuo mówi, że masowa produkcja AirPods 3 rozpocznie się dopiero w trzecim kwartale 2021 roku. Co to znaczy? 1@2x 1

Jednak nowe źródła z łańcucha dostaw Apple wydają się zaprzeczać tym plotkom, do tego stopnia, że ??Kuo zmienił swoje zdanie w tym temacie. Obecnie nie jest jasne, czy ?Apple zakończy produkcję słuchawek AirPods 2, gdy pojawi się nowy model, czy też poprzednia generacja będzie sprzedawana jako budżetowa wersja słuchawek.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top