Zdaniem Strategy Analytics w roku 2020, Apple stanie się liderem rynku smartfonów z 5G ciekawostki iPhone 12, 5G  Agencja analityczna Strategy Analytics przewiduje, że Apple stanie się liderem rynku smartfonów 5G w 2020 roku po wydaniu iPhone'ów z obsługą sieci piątej generacji. iPhone12

Zdaniem Strategy Analytics w roku 2020, Apple stanie się liderem rynku smartfonów z 5G

Agencja analityczna Strategy Analytics przewiduje, że Apple stanie się liderem rynku smartfonów 5G w 2020 roku po wydaniu iPhone’ów z obsługą sieci piątej generacji.

Analitycy uważają, że Apple w przyszłym roku stanie się liderem rynku smartfonów z obsługa sieci 5G i wyprzedzi Samsunga. Stanie się tak ponieważ według plotek wszystkie trzy przyszłoroczne modele smartfonów od Apple otrzymają modemy 5G.

Zdaniem Strategy Analytics w roku 2020, Apple stanie się liderem rynku smartfonów z 5G ciekawostki iPhone 12, 5G  Agencja analityczna Strategy Analytics przewiduje, że Apple stanie się liderem rynku smartfonów 5G w 2020 roku po wydaniu iPhone'ów z obsługą sieci piątej generacji. modem5G 650x350

Strategia Analytics zauważa również, że Apple będzie w stanie utrzymać pozycję lidera na rynku smartfonów 5G w ciągu zaledwie jednego lub dwóch lat. W dłuższej perspektywie giganta z Cupertino wyprzedzi Samsung, ze względu na szerszą gamę urządzeń.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry