Zdjęcie blokady simlock za pomocą R-SIM i zmiany ICCID stało się możliwe ciekawostki   Nie jestem pewien czy nowe odkrycie związane ze zdjęciem blokady simlock za pomocą R-SIM i zmianą ICCID ma coś wspólnego z wyciekiem kodów źródłowych basebandu dla wybranych modeli iPhone'a. iPhoneXEdition

Zdjęcie blokady simlock za pomocą R-SIM i zmiany ICCID stało się możliwe

Nie jestem pewien czy nowe odkrycie związane ze zdjęciem blokady simlock za pomocą R-SIM i zmianą ICCID ma coś wspólnego z wyciekiem kodów źródłowych basebandu dla wybranych modeli iPhone’a.

Nie zmienia to jednak faktu, że stało się to możliwe i może okazać się świetnym rozwiązaniem dla osób, które kupiły iPhone’y za granicą.

Zdjęcie blokady simlock za pomocą R-SIM i zmiany ICCID stało się możliwe ciekawostki   Nie jestem pewien czy nowe odkrycie związane ze zdjęciem blokady simlock za pomocą R-SIM i zmianą ICCID ma coś wspólnego z wyciekiem kodów źródłowych basebandu dla wybranych modeli iPhone'a. iPhoneX 2

To niecodzienne wydarzenie, ponieważ zazwyczaj zdjęciem blokady simlock zajmuje się wyłącznie operator, u którego nabywamy iPhone’a lub iPada. Na szczęście można to zrobić na własną rękę i co najważniejsze nie musimy mieć Jailbreaka.

Operacja nie należy do najtrudniejszych i powinniście sobie z nią poradzić. Radzę się pospieszyć, ponieważ Apple w każdej chwili może ją zablokować.

Zdjęcie simlocka

  1. Kupujemy R-SIM stąd.
  2. Wkładamy nieobsługiwaną kartę razem z R-SIM do naszego iPhone’a.
  3. Włączamy aplikację Telefon i wpisujemy następujący kod: *5005*7672*99#, a następnie stukamy na Edit ICCID.
  4. Zmieniamy ICCID na 8901-4104-2778-0604-3133.
  5. Uruchamiamy urządzenie ponownie i postępujemy zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na naszym urządzeniu.
  6. Wyciągamy R-SIM nie wyłączając urządzenia i wkładamy nieobsługiwaną wcześniej kartę SIM, która teraz zacznie działać.

Możecie spokojnie aktualizować odblokowane urządzenie za pomocą aktualizacji OTA. Pod żadnym pozorem nie odtwarzajcie oprogramowania za pomocą iTunes, ponieważ po odtworzeniu blokada simlock powróci i będziecie musieli powtórzyć operację.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top