iPhone 11

Zdjęcie dnia: iPhone 11 z zupełnie nowym aparatem

W sieci społecznościowej Twitter pojawiły się wczoraj nieoczekiwane zdjęcia, które pokazują nam smartfon iPhone 11 bez znanego już kwadratowego aparatu.

Na zdjęciach widzimy iPhone’a 11, który potwierdza, że ??przód smartfona pozostał niezmieniony. Ekran otrzymał dość zauważalne wycięcie dla systemu przedniego aparatu i głośnika. Zdjęcie dnia: iPhone 11 z zupełnie nowym aparatem polecane, ciekawostki iPhone 11, Apple  W sieci społecznościowej Twitter pojawiły się wczoraj nieoczekiwane zdjęcia, które pokazują nam smartfon iPhone 11 bez znanego już kwadratowego aparatu. 2 467x350

Tył urządzenia jest za to dość dziwny. Widzimy potrójny aparat, z lampą błyskową LED, który znajduje się w pozycji poziomej w górnej części na całej szerokości tylnego panelu. Całość wygląda ohydnie.

Zdjęcie dnia: iPhone 11 z zupełnie nowym aparatem polecane, ciekawostki iPhone 11, Apple  W sieci społecznościowej Twitter pojawiły się wczoraj nieoczekiwane zdjęcia, które pokazują nam smartfon iPhone 11 bez znanego już kwadratowego aparatu. 3 263x350

Ostatnie zdjęcie pokazuje urządzenie na żywo, jednak nie możemy powiedzieć, czy jest to działająca wersja iPhone’a 11, czy jeden z klonów.

Dla przypomnienia dodam, że oficjalna prezentacja iPhone 11 obędzie się 10 września, czyli juz za nieco ponad tydzień.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry