etui 1

Zdjęcie etui zdradza nazwę nowego 6,7-calowego iPhone

Najbardziej oczekiwanym smartfonem w serii iPhone 14 jest “tani” model o przekątnej 6,7 cala, którego cena nie przekroczy 1000 USD. Poznaliśmy jego nazwę.

Do dziś model ten określany był mianem „iPhone 14 Max”. Jednak tak nie będzie. Jak widzicie na poniższym zdjęciu przedstawiającym etui nazwa taniego 6,7-calowego iPhone to iPhone 14 Plus.

Zdjęcie etui zdradza nazwę nowego 6,7-calowego iPhone ciekawostki iPhone 14 Pro Max, iphone 14 plus  Najbardziej oczekiwanym smartfonem w serii iPhone 14 jest "tani" model o przekątnej 6,7 cala, którego cena nie przekroczy 1000 USD. Poznaliśmy jego nazwę. 14plus
Etui iPhone 14 Plus

Oczywiście jest to tylko niepotwierdzony obraz, więc nie możemy jeszcze wiedzieć na pewno, jaka będzie nazwa standardowego modelu o przekątnej 6,7 cala. Jednak dla Apple może mieć sens ożywienie swojej kultowej marki „Plus”, która po raz pierwszy zadebiutowała w 2014 roku z modelem iPhone 6 Plus.

Kiedy prezentacja iPhone 14 14 Pro?

Konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00 i oprócz pokazania kilku nagranych wcześniej filmów, odbędzie się w obecności kilku zaproszonych dziennikarzy do Steve Jobs Theatre.

Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj – Apple zaprasza na prezentację iPhone 14 | 14 Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top