Zeblaze GTS Pro

Zeblaze GTS Pro – ultracienki metalowy sportowy SmartWatch w super cenie

Szukacie fajnego i taniego SmartWatcha, który będzie śledzić Waszą aktywność? Jeśli tak to tamy dla Was coś bardzo fajnego.

Chcemy polecić Wam dziś zegarek Zeblaze GTS Pro. Jest to SmartWatch, który możecie kupić aktualnie za pół ceny.

GTS Pro to zegarek, który ma wszystko to co powinien mieć smart zegarek. Urządzenie posiada 1,28-calowy kolorowy ekran, krokomierz, wysokościomierz, monitor snu, pulsometr, czy opcję sterowania aparatem.

Zeblaze GTS Pro - ultracienki metalowy sportowy SmartWatch w super cenie ciekawostki Zeblaze GTS Pro, tani smartwatch, smartwatch w niskiej cenie, promcja, dobry i tani smartwatch  Szukacie fajnego i taniego SmartWatcha, który będzie śledzić Waszą aktywność? Jeśli tak to tamy dla Was coś bardzo fajnego. watch 4

Na ekranie zegarka pojawiają się także informacje o połączeniu przychodzącym, a także powiadomienia SMS, Facebook czy inne. Zegarek jest oczywiście kompatybilny z Android i iOS.

Zeblaze GTS Pro - ultracienki metalowy sportowy SmartWatch w super cenie ciekawostki Zeblaze GTS Pro, tani smartwatch, smartwatch w niskiej cenie, promcja, dobry i tani smartwatch  Szukacie fajnego i taniego SmartWatcha, który będzie śledzić Waszą aktywność? Jeśli tak to tamy dla Was coś bardzo fajnego. watch 3

Zegarek ma wbudowaną baterię o pojemności 180 mAh, która zapewnia 20 dni na czuwaniu. Oprócz tego zegarek ma kilka trybów sportowych, w których główną rolę pełni monitor pracy serca, licznik kroków i kalorii. Smartwatch  jest oczywiście wodoszczelny w standardzie IP67.

Normalna cena zegarka to ponad prawie 60 dolarów, ale po skorzystaniu z naszej oferty kupicie zegarek za połowę ceny czyli za nieco ponad 25 dolarów.

Więcej na temat urządzenia, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top