ZENS Aluminium Dual Wireless Charger + Apple Watch - ciekawa alternatywa dla AirPower ciekawostki   Jeśli cały czas czekacie na AirPower, czyli na bezprzewodową ładowarkę od Apple i doczekać się nie możecie, to dziś mamy dla Was ciekawą alternatywę. Bezprzewodową ładowarkę firmy ZENS. ladowarka

ZENS Aluminium Dual Wireless Charger + Apple Watch – ciekawa alternatywa dla AirPower

Jeśli cały czas czekacie na AirPower, czyli na bezprzewodową ładowarkę od Apple i doczekać się nie możecie, to dziś mamy dla Was ciekawą alternatywę. Bezprzewodową ładowarkę firmy ZENS.

Wykonana przez holenderską firmę Zens – eksperta w dziedzinie ładowania bezprzewodowego – mata do ładowania Dual + Watch szybko naładuje Wasze iPhone’y oraz zegarek Apple Watch.

Jak wspomniałem wyżej bezprzewodowa mata do ładowania Zens ?Dual + Watch? jest w stanie ładować jednocześnie dwa iPhone’y i zegarek Apple Watch, czyniąc urządzenie naprawdę świetnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają w swoim domu więcej niż jedno iUrządzenie z opcją bezprzewodowego ładowania.

ZENS Aluminium Dual Wireless Charger + Apple Watch - ciekawa alternatywa dla AirPower ciekawostki   Jeśli cały czas czekacie na AirPower, czyli na bezprzewodową ładowarkę od Apple i doczekać się nie możecie, to dziś mamy dla Was ciekawą alternatywę. Bezprzewodową ładowarkę firmy ZENS. ZESC11B ZENS Single Aluminium Wireless Charger while charging iPhone Xs 1025x1025px

Za pomocą ładowarki jesteśmy w stanie bez problemu ładować jednocześnie dwa iPhone?y + Apple Watch, albo iPhone, Apple Watch i powiedzmy nowe AirPodsy 2-generacji.

Moduł do ładowania Apple Watcha posiada certyfikat MFI, więc nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo naszego iZegarka. Ładowarka jest w stanie naładować wszystkie generacje Apple Watch, czyli te od Series 0 do Series 4.

ZENS Aluminium Dual Wireless Charger + Apple Watch - ciekawa alternatywa dla AirPower ciekawostki   Jeśli cały czas czekacie na AirPower, czyli na bezprzewodową ładowarkę od Apple i doczekać się nie możecie, to dziś mamy dla Was ciekawą alternatywę. Bezprzewodową ładowarkę firmy ZENS. ZENS apple Watch iphone ladowarka bezprzewodowa

Ładowarka wykonana jest z wysokogatunkowego aluminium i pokryta powłoką antypoślizgową. Ramie do zegarka wykonane jest ze stali nierdzewnej. Grubość urządzenia to niecałe 8 mm. Z przodu umieszczono dwie subtelne diody LED, które informują o prawidłowym ułożeniu iPhone?a.

ZENS Aluminium Dual Wireless Charger + Apple Watch - ciekawa alternatywa dla AirPower ciekawostki   Jeśli cały czas czekacie na AirPower, czyli na bezprzewodową ładowarkę od Apple i doczekać się nie możecie, to dziś mamy dla Was ciekawą alternatywę. Bezprzewodową ładowarkę firmy ZENS. zens 01

Kolejną bardzo ważną rzeczą o której musze wspomnieć  jest opcja szybkiego bezprzewodowego ładowania, która pozwala na ładowanie wszystkich nowych iPhone?ów z maksymalną mocą do 10W.

Jakiś czas temu miałem przyjemność korzystania z tej ładowarki i powiem szczerze, że jest całość jest solidnie wykonana i wygląda naprawdę bardzo ładnie. W pudełku oprócz samej maty znajduje się oczywiście także zasilacz, więc nie musimy nic więcej specjalnie dokupować. Wyciągamy ładowarkę z pudełka podłączamy do prądu i korzystamy.

Jest to naprawdę świetne rozwiązanie dla osób, które chcą na jednym urządzeniu ładować jednocześnie trzy urządzenia.

Więcej na temat ładowarki, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry