Zielony iPhone 13 | 13 Pro - pierwszy unboxing ciekawostki zielony iPhone 13 Pro, zielony iPhone 13, rozpakowanie zielonego iPhone 13 Pro, rozpakowanie zielonego iPhone 13  W sieci pojawił się pierwszy dość krótki film przedstawiający unboxing najnowszego iPhone 13 i iPhone 13 Pro w kolorze zielonym. Urządzenia zostały oficjalnie zaprezentowane na wtorkowej konferencji.   iPhone13 1 1 1300x700

Zielony iPhone 13 | 13 Pro – pierwszy unboxing

W sieci pojawił się pierwszy dość krótki film przedstawiający unboxing najnowszego iPhone 13 i iPhone 13 Pro w kolorze zielonym. Urządzenia zostały oficjalnie zaprezentowane na wtorkowej konferencji.  

Ten dostępny poniżej film pozwala nam bliżej przyjrzeć się nowemu opakowaniu a także samemu iPhone 13 Pro i iPhone 13 w kolorze zielonym.

Nowe iPhone’y w nowym kolorze będzie można kupić w przedsprzedaży już w najbliższy piątek, a tydzień później będzie dostępny także w stacjonarnych sklepach.

Urządzenie ma dokładnie taki sam środek jak inne “trzynastki”. Jedyną różnicą jest kolor smartfona.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry