Złamano zabezpieczenia iTunes? ciekawostki   Jak zauważył TorrentFreak (za pośrednictwem MacRumors), wersja 4K filmu "Aquaman", który pojawiła się ostatnio w witrynach torrentowych, wydaje się pochodzić z iTunes. awuaman

Złamano zabezpieczenia iTunes?

Jak zauważył TorrentFreak (za pośrednictwem MacRumors), wersja 4K filmu “Aquaman”, który pojawił się ostatnio na witrynach torrentowych, wydaje się pochodzić z iTunes Store.

Choć nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób plik został pobrany, jedno jest pewne, że zabezpieczenia iTunes Store dotyczące filmów 4K zostały złamane.

Złamano zabezpieczenia iTunes? ciekawostki   Jak zauważył TorrentFreak (za pośrednictwem MacRumors), wersja 4K filmu "Aquaman", który pojawiła się ostatnio w witrynach torrentowych, wydaje się pochodzić z iTunes. itunesstore

Film znalazł się na stronie torrentowej pod tytułem “Aquaman.2018.2160p.WEB-DL.DDP5.1.HDR.HEVC-MOMA?. Co ciekawe filmu w wersji 4K w momencie udostępnienia w sieci nie było ani na Netflix ani na Amazon. Kopia trafiła do internetu krótko po tym, jak film pojawił się w iTunes, więc chyba jest wszystko jasne.

Jet to pierwszy przypadek. Jeśli zabezpieczenia iTunes faktycznie zostały złamane to, Apple prawdopodobnie zrobi wszystko, aby załatać dziurę tak szybko, jak to będzie możliwe.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top