Zmiana kraju w sklepie Google Play dostępna ciekawostki zmiana regiony w sklepie google, zmiana regionu w google play, zmiana kraju google play, sklep google, jak zmienić region w google play, Google Play  Apple od niedawna pozwala zmieniać region App Store i dzięki temu nie musimy robić kolejnego Apple ID, Google wpadło na podobny pomysł. Google play

Zmiana kraju w sklepie Google Play dostępna

Apple od niedawna pozwala zmieniać region App Store i dzięki temu nie musimy robić kolejnego Apple ID, Google wpadło na podobny pomysł.

Problem w tym, że funkcja nie jest dostępna dla wszystkich i jej dostępność wiąże się ze spełnieniem jednego wymogu.

Zmiana kraju w sklepie Google Play dostępna ciekawostki zmiana regiony w sklepie google, zmiana regionu w google play, zmiana kraju google play, sklep google, jak zmienić region w google play, Google Play  Apple od niedawna pozwala zmieniać region App Store i dzięki temu nie musimy robić kolejnego Apple ID, Google wpadło na podobny pomysł. Google P

Podejrzewam, że wielu użytkowników Androida chciałoby mieć aplikacje z innych regionów, ponieważ w Polskim sklepie Play mogą być niedostępne. Teoretycznie możecie sami wymusić zmianę regionu i za chwilę pokaże wam, jak tego dokonać.

Zmiana regionu w sklepie Google Play

  1. Uruchamiamy sklep Play i wędrujemy do Ustawień konta.
  2. Jeżeli Google udostępniło dla was funkcję w Ustawieniach pojawi się zakładka Miasta i profile.
  3. W tym miejscu zobaczycie kraj, z którego obecnie korzysta sklep Play i będziecie go mogli zmienić na inny, wg własnych potrzeb.

Problem w tym, że funkcja pojawia się losowo, a wymagania do jej działania są nadzwyczaj proste. Jeżeli kiedykolwiek mieliście konto Google na inny kraj, kupiliście tam aplikację lub grę dzięki jednej z akceptowanych form płatności, to będzie mogli go zmienić na inny.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top