Zmiany w wyświetlaniu reklam na YouTube ciekawostki Youtube, reklamy na youtube, reklama, nowy sposób wyświetlania reklam na youtube, Apple  Już wkrótce zmienią się zasady wyświetlania reklam w filmach zamieszczanych na YouTube. Co się zmieni? Odpowiedź poniżej. YouTube

Zmiany w wyświetlaniu reklam na YouTube

Już wkrótce zmienią się zasady wyświetlania reklam w filmach zamieszczanych na YouTube. Co się zmieni? Odpowiedź poniżej.

Jak wiemy w tej chwili reklamy wyświetlane są na początku oraz podczas trwania filmu. Już wkrótce się to zmieni i reklamy wyświetlane będą tylko na początku filmu jedna po drugiej (widać to na poniższym screenie).

Zmiany w wyświetlaniu reklam na YouTube ciekawostki Youtube, reklamy na youtube, reklama, nowy sposób wyświetlania reklam na youtube, Apple  Już wkrótce zmienią się zasady wyświetlania reklam w filmach zamieszczanych na YouTube. Co się zmieni? Odpowiedź poniżej. YT reklamy

Dlaczego firma chce wprowadzić takie zmiany? Jest to po prostu spowodowane tym, że bardzo duża liczba osób nie ogląda filmów do końca, właśnie ze względu na sporą ilość reklam pojawiających się wewnątrz nagrania.

Nowy format wyświetlania reklam najpierw pojawi się na komputerach a poniżej dopiero w aplikacjach mobilnych. Jak Wam się takie rozwiązanie podoba?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top