Znaleziono przyczynę szybko rozładowującej się baterii w najnowszym iOS 12 ciekawostki szybko rozładowująca się bateria, iPhone, iOS 12, bateria, Apple  Wiele osób na forum Reddit narzeka na bardzo krótkie działanie baterii w swoich iPhone z iOS 12. Jeśli i Ty należysz do tej grupy osób, to koniecznie przeczytaj ten wpis. Bateria 1300x700

Znaleziono przyczynę szybko rozładowującej się baterii w najnowszym iOS 12

Wiele osób na forum Reddit narzeka na bardzo krótkie działanie baterii w swoich iPhone z iOS 12. Jeśli i Ty należysz do tej grupy osób, to koniecznie przeczytaj ten wpis.

Pomimo faktu, że przyjęcie iOS 12 jest lepsze niż iOS 11, system nie jest bez wad. Okazuje się, że wiele osób narzeka na baterię w najnowszej wersji iOS 12.

Po aktualizacji ich iUrządzenia bardzo szybko się rozładowują. Jak czytamy na forum Reddit wiele osób skarży się, że ich urządzenia potrafią przez noc rozładować się o 30%. W czym zatem tkwi problem?

Jak się okazuje problemem jest system ,a dokładniej jedna z nowości iOS 12. Mowa o opcji ?Czas przed ekranem?.

Znaleziono przyczynę szybko rozładowującej się baterii w najnowszym iOS 12 ciekawostki szybko rozładowująca się bateria, iPhone, iOS 12, bateria, Apple  Wiele osób na forum Reddit narzeka na bardzo krótkie działanie baterii w swoich iPhone z iOS 12. Jeśli i Ty należysz do tej grupy osób, to koniecznie przeczytaj ten wpis. Czas przed ekranem

Zatem jeśli ktoś z Was ma problem z szybko rozładowującą się baterią, to po prostu musi się udać do: Ustawienia – Czas przed ekranem i na dole kliknąć na Wyłącz czas przed ekranem. Po tej operacji opcja ta zostanie wyłączona, a działanie baterii powinno wrócić do normy.

A jak to wygląda u Was? Czy ktoś z Was ma podobny problem?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry