Znamy cenę Samsunga Galaxy A9 ciekawostki Specyfikacja, Samsung Galaxy A9, Premiera, kiedy premiera, ile kosztuje Samsung Galaxy A9, cena Samsung Galaxy A9  W zeszłym tygodniu swoją premierę w Chinach miał Samsung Galaxy A9, ale wtedy nie podano informacji o jego cenie i dostępności. Dzięki nowym informacjom wiemy przynajmniej, na jaką cenę należy się przygotować. Samsung2 1300x700

Znamy cenę Samsunga Galaxy A9

W zeszłym tygodniu swoją premierę w Chinach miał Samsung Galaxy A9, ale wtedy nie podano informacji o jego cenie i dostępności. Dzięki nowym informacjom wiemy przynajmniej, na jaką cenę należy się przygotować.

Na portalu społecznościowym Weibo pojawiła się oficjalna cena urządzenia mobilnego lidera rynku i wynosi ona 495$ (1920 zł) według dzisiejszego kursu walutowego. W tej cenie otrzymujemy sprzęt z 64 – bitowym układem scalonym Qualcomm Snapdragon 652 (wcześniej 620), 6 – calowy wyświetlacz Full HD, 3GB RAM i 32GB na nasze dane z możliwością rozbudowy o dodatkowe miejsce.

Tradycyjnie na tyle umieszczono 21MPix aparat główny, a z przodu umieszczono 8MPix jednostkę. Poza nimi znalazła się również bateria o pojemności 4000mAh, Android 5.1.1 Lollipop, który w przyszłości zostanie zaktualizowany do wersji Marshmallow.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top