Znamy ceny OPPO R9 i R9 Plus ciekawostki Oppo, cena OPPO R9 plus, cena OPPO R9  OPPO R9 i R9+ zadebiutują na rynku mobilnym 17 marca bieżącego roku, co zostało potwierdzone na początku tego tygodnia. Większość szczegółów sprzętowych znamy za sprawą obecności obydwu modeli w TENAA (Chiński odpowiednik FCC). Oppo 1300x700

Znamy ceny OPPO R9 i R9 Plus

OPPO R9 i R9+ zadebiutują na rynku mobilnym 17 marca bieżącego roku, co zostało potwierdzone na początku tego tygodnia. Większość szczegółów sprzętowych znamy za sprawą obecności obydwu modeli w TENAA (Chiński odpowiednik FCC).

Jedyną niewiadomą pozostaje cena, choć jedno ze zdjęć promocyjnych zawiera informacje o prawdopodobnych cenach za obydwa modele, które niedługo zadebiutują.

Znamy ceny OPPO R9 i R9 Plus ciekawostki Oppo, cena OPPO R9 plus, cena OPPO R9  OPPO R9 i R9+ zadebiutują na rynku mobilnym 17 marca bieżącego roku, co zostało potwierdzone na początku tego tygodnia. Większość szczegółów sprzętowych znamy za sprawą obecności obydwu modeli w TENAA (Chiński odpowiednik FCC). gsmarena 001 1

Plakat promocyjny OPPO R9 i R9+ zawiera ceny obydwu modeli w różnych wariantach pamięciowych, przynajmniej na Chińskim rynku. Mniejszy model może kosztować 383$ (1515 zł), a ceny R9+ zaczynają się od 460$ (1820 zł) za model z 64GB pamięci wewnętrznej, jeżeli ktoś zdecyduje się na zakup wariantu ze 128GB pamięci musi wyłożyć na stół 505$ (1995 zł).

Obie słuchawki mają na pokładzie 4GB pamięci operacyjnej i wygląda na to, że R9 będzie dostępny tylko w jednym wariancie pamięciowym (64GB). Warto wspomnieć, że obydwa otrzymają szybkie ładowanie (VOOC), a R9+ powinien mieć baterię o pojemności 4120mAh.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry