Znamy prawie pełną specyfikację Moto G4 i G4 Plus ciekawostki specyfikacja Moto G4, specyfikacja G4 Plus, Motorola  Prawdopodobnie na 17 maja bieżącego Motorola zaplanowała debiut czwartej generacji Moto G i modelu z przydomkiem Plus. Konferencja, na której zostaną zaprezentowane obydwa modele, będzie się odbywać jednocześnie w Meksyku i New Delhi (stolicy Indii). moto 1

Znamy prawie pełną specyfikację Moto G4 i G4 Plus

Prawdopodobnie na 17 maja bieżącego Motorola zaplanowała debiut czwartej generacji Moto G i modelu z przydomkiem Plus. Konferencja, na której zostaną zaprezentowane obydwa modele, będzie się odbywać jednocześnie w Meksyku i New Delhi (stolicy Indii).

Szczegółowe informacje o specyfikacji obydwu modeli pojawiły się dzięki Zauba (strona internetowa związana z importem i eksportem).

Według informacji zebranych od 29 marca do 3 maja wychodzi na to, że G 4gen będzie dostępna z 2GB pamięci operacyjnej i 16GB na dane użytkownika, podczas gdy model Plus to 3GB RAM i 32 GB ROM. W nieco mniej wydajnym wariancie pojawi się 13MPix aparat główny, a Plus otrzyma 16MPix jednostkę, na szczęście z przodu będzie tak samo (5MPix), a aparat to OmniVision OV5693 z pikselami o rozmiarze 1.4?m.

Wcześniejsze przecieki mówiły o 5,5 – calowym ekranie z rozdzielczością Full HD, 8 rdzeniowym układzie scalonym (w obydwu wariantach), a jedyną (prawdopodobnie) różnicą miał być czytnik linii papilarnych w przycisku początek dla G4 Plus.

Do debiutu obydwu maszyn pozostało półtora tygodnia, a przecieki mogą się nasilić, więc warto jeszcze na nie poczekać.

Aktualizacja: Aparaty główne z obydwu wariantach Moto G 4gen mają laserowy autofocus.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry